- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1466 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1466 Culés
4
"Szef MON: doniesienia o wyprowadzeniu wojsk na ulice i zamykaniu miast to fake newsy".
"Prezydent: nie ma w tej chwili wniosku ze strony Rady Ministrów o wprowadzenie w Polsce stanu wyjątkowego; nie jest to w tym momencie na etapie rozważania".
Wzięte z relacji na Onecie. Może Pan Minister i Pan Prezydent kłamią w tej kwestii i planują od poniedziałku zrobić coś zupełnie przeciwnego. A nawet jeśli mieliby wprowadzić, to osoby nie mające olbrzymich zapasów chyba nie zostaną bez pomocy? Zostaną bez jedzenia i pomrą z głodu? :D Na razie to wygląda na kolejną panikę społeczeństwa.
1
@student97r W niedzielę nagle przybędzie przypadków zarażenia (przeciągną info o tym) i powiedzą że w takich okolicznościach mają podstawy aby to zrobić
2
@student97r
Na pewno na wypadek takiego przebiegu wydarzeń byłoby jakieś wsparcie żywieniowe, przecież to oczywiste. Ale póki co trzeba ostrożnie podchodzić do tych plotek.
2
@student97r Zachowajmy rozsądek.
Są dwa wyjścia. Albo kłamią, albo nie.
Jeśli kłamią, to słusznie, ponieważ informacja o zamknięciu miast na 3 dni przed, wywołała by istną anarchię.
Jeśli mówią prawdę, to 2 wyjścia.
Albo nie będzie faktycznie takiej konieczności (super wersja), albo sytuacja się niedługo może zmienić.
No ciekawie się robi.
1
@macio_944 Ja to oczywiście wiem, ale czy społeczeństwo zdaje sobie z tego sprawę? :) Tego nie jestem pewny. Wszystko może się zmienić, ale ta panika może stać się bardzo niebezpieczna.
@michal26 @ShinobiQWE Oczywiście, że wszystko może się zmienić w każdej chwili. :)
0
@student97r Jezu ale sklepy będą otwarte. Z głodu mamy umrzeć?
2
@macio_944 Apteki i sklepy z zywnoscia przecież będą otwarte.