La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1474 Culés

3

W sumie miło teraz jest, jeśli chodzi o solidarność społeczeństwa. Tylko niektóre jednostki ślepo i głupio krytykują wszystko co związane z tym, czego nie lubią. Ogólnie rozsądniejsi i chwalą to co robi teraz rząd i chwalą też np. wpisy Owsiaka, Tuska niezależnie od sympatii politycznych... No i jak już wcześniej pisałem, ja dzisiaj doświadczyłem rozsądku w sklepach, czy generalnie na ulicach. Fajnie, że mimo wielu podziałów, jesteśmy w stanie się wspólnie zmobilizować dla potrzeby całego społeczeństwa. Szkoda tylko, że jest to "na chwilę". Ale lepszy rydz niż nic. To daje nadzieje, że kiedyś może będzie normalnie... kiedyś... póki co, trzeba "żyć chwilą" tej solidarności, jakkolwiek paradoksalnie by to brzmiało patrząc na poważną sytuację z pandemią.

5

@macio_944 Przecież to jest tak bardzo polskie, że potrafimy się zjednoczyć w najtrudniejszych sytuacjach, a normalnie o to trudno :)
Pisał o tym już Miciekiwicz w "Panu Tadeuszu"

2

@barcelonaLM Tak, bardzo polskie. Ale nie było ostatnio aż takiej sytuacji... dlatego jakoś tak inaczej, milej... :)

1

@macio_944 spokojnie jak się sytuacja uspokoi to zaraz wrócimy, opozycja będzie szczekać na rząd o zle decyzje w czasie pandemii, a rząd będzie mówił o tym jak opozycja tylko przeszkadzała :) podobnie było przecież po Smoleńsku

1

@Nieznajomy
No pewnie tak będzie. Dlatego mówię: trzeba "żyć chwilą" tej solidarności, bo to się skończy za 2/3 tygodnie :P

1

@macio_944 Ładny avatar.

0

@Nano22 Dziękuję. Twój również. Pozdrawiam.
#prokuratorbones

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?