La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1619 Culés

1

4

@Veb1233 A to jest akurat ciekawa kwestia. Bo wielokrotnie zarzucano Valverde że Messi go ratuje bo gra świetnie. A już w tym kontekście Guardiola był geniuszem który umożliwił Messiemu takie granie.

1

@Nano22 No, np za Setiena już tak dobrze nie wygląda. Za Taty podobnie. Może jednak po prostu Ernesto potrafił wykorzystać jego atuty i odpowiednio nim rotować?

1

@Veb1233 Za Setiéna nie wygląda tak dobrze bo Valverde go zajechał :D

0

@Nano22 A no tak, sorry. Jeśli w przyszłym sezonie Setien dalej będzie trenerem, to będzie gadanie, że dalej nie pozbieral się psychicznie po trenowaniu przez 3 lata z Ernesto. :p

1

@Veb1233 a moze za Setiena nie ma Suareza w zespole ktory odciaga obroncow, bierze ich na siebie, swietnie wspolpracuje z Leo

Za Taty tez byl duzy problem z „9”, Neymar dopiero wchodzil do ekipy i wowczas tez lapal urazy a Fabs na „9” jednak nie ma tego co Suarez.

Z Luisito czy za Enrique czy Valverde ta komunikacja byla.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?