La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 643 Culés

konto usunięte

1

"Wielki Gatsby" o 20:45 na TVP2. ^^

0

@Hiacynk Gut, może w końcu obejrzę, bo wcześniej nigdy nie miałem okazji.

konto usunięte

0

@4drian0 Polecam. Generalnie ten film zmienił moje nastawienie do DiCaprio. Zawsze uważałem go za zbyt przechwalanego aktora. Jednak po jego występie w tym filmie (i nie tylko) zmieniłem opinię. Leonardo to jednak kozak. ;)

0

@Hiacynk Chłopięcy Świat, Co gryzie Gilberta Grape'a, Przetrwać w nowym Jorku, Wilk z Wallstreet czy Wyspa Tajemnic mówią same za siebie jeśli chodzi o kunszt tego aktora ;)

0

@Hiacynk tak jest kozakiem ale jakoś nie mogę się przemoc żeby ten film obejrzeć. Szału podobno nie ma

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 Nie uważałem go za słabego aktora, ale miałem wrażenie, że jest taki przeceniany. Dobry, ale nie taki, jak o nim piszą/mówią. Myliłem się. Naprawdę genialny aktor.

0

@matirix20 To dość specyficzny film, na pewno nie dla każdego bo niektórym może wydawać się nudny.

1

@Hiacynk Wielu myślało chyba podobnie do Ciebie bo Oscara dostał dopiero za Zjawę w 2015.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?