- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1063 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1063 Culés
25
Teraz w TV pokazywali jak ludzie oblegali dziś parking nad Ślężą.. tłumy w parkach, dzieciaki w grupach na rolkach, grillujących w parkach.... ludzie to debile. Serio nie można wytrzymać 2 tyg na chacie ? nawet w ładną pogodę ? co za ignoranci...
edit: Pytają typa czy wie, że jest prośba by pozostać w domu, a tu jest sporo ludzi ?
a typ : tak wiem, ja to rozumiem, dlatego zaparkuję niżej i przejdę się z córką...
no jprdl... bo nikt tak pewnie nie pomyślał oprócz tego geniusza...
8
@IronSanHybrid Szwagier ma siostrę w Genoi. Rozmawiał z nią wczoraj i mówiła, że duża część Włochów jest wściekła na siebie. Reakcja władz, mimo że została podjęta o wiele za późno to Włosi czują, że sami dołożyli cegiełkę. Teraz nie będą zamknięci 2 tygodnie, tylko dłużej.
Paradoksalnie Polacy wychodzący i nie przestrzegający zaleceń, skazują się na jeszcze dłuższe siedzenie w domu. A przecież nie potrafią wytrzymać 2 tygodni. Trochę błędne koło
1
@IronSanHybrid No to jest wyższy level sp.. umysłowego, i nie są to odosobnione przypadki.
2
@MesQueUnClub_87 Powinni wprowadzić stan wyjątkowy i jak nie idziesz do roboty czy sklepu ! pałą przez łeb i z 5k mandatu, to może by siedzieli na dupach w domach...
2
@IronSanHybrid ja nie rozumiem tylko jednego...jakim trzeba być karłem umysłowym by w XXI wieku w dobie internetu, filmów, seriali, planów treningowych domowych, książek, gier, komórek, wideorozmów i masy innych rzeczy które można robić/rozwijać, po paru dniach nie móc wytrzymać w domu.
1
@Kamil92 ale muzyczka gra, kiełbaska się robi w parku i gitara gra..
1
@IronSanHybrid widocznie obaj nie rozumiemy tego prostackiego myślenia :)
1
@Kamil92 to nawet ciężko nazwać w jakikolwiek sposób.
2
@Kamil92 No ja to rozumiem tylko w ten sposób, że ludzi pozbawionych jakiejkolwiek inteligencji, kreatywności i wyobraźni jest o wiele więcej, niż mogłem się kiedykolwiek spodziewać. Żeby nie umieć sobie zorganizować czasu to naprawdę trzeba być nieporadnym życiowo.
1
@MesQueUnClub_87 dokładnie, a niby każdy taki inteligentny, oczytany, kreatywny. Teraz to wszystko wychodzi, że to ściema.