La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1154 Culés

konto usunięte

1

Nie wiem jak wy uważacie, ale moim zdaniem najgorsze co może dany kraj zrobić w dobie kryzysu to dodrukować pieniądze. W czym będą one miały oparcie/odzwierciedlenie? Zdecydowanie lepszym pomysłem byłoby umożenie składek na ZUS, brak opłat za media przez pewien okres czasu, itp. działania. Naprawdę nie rozumiem jak można postępować w taki sposób, przecież jest to istne pole do popisu dla inflacji.

konto usunięte

0

@Kurkmen Ten cały hajs to też mit, dodrukują gdzieś coś dopiszą. Potem trochę więcej starych zniszczą i się bedzie zgadzało xD

konto usunięte

0

@Kurkmen Tylko, że naszego państwa nie stać, aby cokolwiek umorzyć przedsiębiorcom. Więc jesteśmy w dupie, bo tak jak mówisz, dodrukowanie kasy to tylko oddalenie wielkiego kryzysu.

konto usunięte

0

@marcin000019 dla mnie to jakieś science-fiction. Dodrukować ponad 200 mld. To na cholerę się przejmować czymkolwiek, dodrukują i po sprawie.

konto usunięte

0

@Kurkmen No tak. A nie się przejmujesz jakbyś miał jakiś większy wpływ na to. A potem to stresy, depresje i stany lękowe.
Wydrukują to wydrukują.. nic z tym nie zrobisz.

0

@Kurkmen Kryzys lat 2008-09 został właśnie zadrukowany pieniędzmi

0

@Kurkmen jak dodrukują to od razu wszystkie złotówki trzeba wymienić na ojro

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?