La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 969 Culés

9

"Szczepionka na koronawirusa nie pojawi się wcześniej, niż za rok. Prawdziwą szansą jest remdesivir - lek na ebolę. W styczniu podano go Stanach Zjednoczonych pacjentowi w bardzo ciężkim stanie, już na drugi dzień była ogromna poprawa.
Na ostatniej prostej są badania kliniczne nad lekiem remdesivir. Prace rozpoczęły się cztery lata temu. - Wiemy, że on działa, wyleczono z jego pomocą już wiele osób. Aktualnie jest testowany na tysiącach ludzi. Musi być jednak finalnie zaakceptowany i jest na to szansa w ciągu trzech miesięcy - tłumaczy prof. Marcin Drąg z Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej."

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/koronawirus-w-polsce-lek-i-szczepionka-nowe-badania-prof-marcin-drag/5tezyvq

0

@barcelonaLM Czyli na masową skalę może być używany za 3 miesiące? Długo, ale lepsze to niż nic.

0

@ShinobiQWE Być może już w maju, bo wyniki badań klinicznych będą w kwietniu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?