La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1405 Culés

1

11

@Aleksy1986 No to są problemy, chyba że rozporządzenie ma stać się wyłącznie bezcelowym kawałkiem papieru...

konto usunięte

1

@Aleksy1986 to jest rzeczywisty problem, poza tym odpowiedzi nic nie proponują ani nie wnoszą, co oznacza, że sami też nie wiedzą.

konto usunięte

3

@Aleksy1986
Co tam u naczelnika z żoliborza wyszedł juz szafy czy kota chowa?

Pomijam juz ,że kwestie,że kolejny raz się kompromitujesz poniewaz masz problem z normalnymi pytaniami.
Tak samo wczoraj o to płakłeś, ale wyznwcy pisu to chyba tak maja..

3

@Kamil92 A raczej nawet pokazują brak inteligencji ludzi, którzy te odpowiedzi piszą.

konto usunięte

0

@Aleksy1986 To co dzisiaj wprowadzono o zajmowaniu połowy miejsc siedzących w pojazdach jest typowo polskim wyczynem prawnym nie dającym się wyegzekwować

0

@tobiasson92 Żeby chociaż był ten kawałek papieru. Na razie nie ma nawet projektu tego rozporządzenia.

1

@sebasek99 Wieczorem się pewnie pojawi ;)

0

@tobiasson92 Ach. Nie ma to jak legislacja ułatwiająca życie obywatelom.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?