La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1750 Culés

3

Niestety, jak tak dalej pójdzie, niedługo nie będziemy mieli personelu medycznego, aby obsłużyć chorych...

1

@tobiasson92 Dlatego skapoobjawowi powinni być w domach na izolacji

konto usunięte

5

@tobiasson92 jestem druidem 92 lvl

0

@tobiasson92 dopóki ludzie sami sie nie mogą zbadać to będziemy tracić ludzi niestety takie są fakty, oby jak najszybciej stworzyli ogólnodostępne testy wtedy bedziesz mógł sprawdzić czy zarażasz, a to ograniczy rozprzestrzenianie.

0

@NaFazieHitman Niestety tak.

0

@tobiasson92 moja siora jest weterynarzem i mówiła że jak będzie potrzeba to ich wezmą

konto usunięte

0

@tobiasson92 dokładnie o tym samym pomyślałem gdy przeczytałem o ewakuowanym oddziale i chorych pielęgniarkach

konto usunięte

0

@kulek22 podobno tych co są po kursie 1 pomocy mają powoływać..masakra

0

@Jaca27 kurde ja jesstem

0

@tobiasson92 Sytuacja w szpitalach obrazuje jak rząd sobie nie radzi z tą epidemia. Izolacja wszystkich bez dużej ilości testów jest mało skuteczna.

0

@l0Messini jakby rządził tusk to by było

0

@tobiasson92 odpowiedz mi: czy w itali, espani, usa, brytani, de jest lepiej?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?