- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 879 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 879 Culés
9
Italia dzisiaj ilośc nowo zarażonych osób na wczorajszym poziomie czyli około 5200, mniej zgonów o 60. Jednak liczna 680 przeraża. Nie wyobrażam sobie jak ciężko pracują tam lekarze i pielęgniarki. Kilka szpitali i co dziennie po 100 a może więcej osób umiera. Jaką tragedię muszą przeżywać osoby z personelu szpitalnego, oni pracują pewnie już na oparach a sami ryzykują cały czas zdrowiem. Absolutny szacunek dla tych ludzi!!
3
@Janiama We Włoszech to chyba powinie postawić pomnik dla personelu medycznego po tym wszystkim. Mam nadzieje, że nikt nie wyskoczy z „to ich praca”
6
@Kamil92 "To ich praca!" =D
Taki zawód to służba, a nie praca. Jak jest dobrze, to jest dobrze, a jak epidemia, to niestety jest przewalone. Ryzyko zawodowe się mówi. Niech któs nie odbierze tego jako umniejszanie tym ludziom, bo również uważam że wykonują tytaniczną pracę.
5
@IAmBackCules po pierwszych słowach już szykowałem kosę :D
1
@Janiama masakra co się tam dzieje,najgrosze że u nas nie ma jeszcze tak poważnej epidemii a już zamykamy szpitale,świetnie jesteśmy przygotowani....
0
@Jaca27 Jak wojna, przecież tam inne osoby też umierają na raka, na zawał na inne schorzenia a do tego ci starsi ludzie. To jest właśnie problem świata że nie jest nigdzie służba zdrowia przygotowana na coś takiego.
0
@Janiama a czytałeś o pani co przyprowadziła 4 latka z wirusem i zataiła ze matka chora ? co zrobic z takim przypadkiem? a koń z LPR sobie kpi