La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1260 Culés

0

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/876016/premier-league-cesc-fabregas-szczerze-o-powodach-odejscia-z-arsenalu-tylko-dwoch

Co sądzicie o tej wypowiedzi Fabregasa? W Barcy jednak nie pokazał charakteru do końca. Wiem że często grał na fałszywej 9 i liczby miał dobre ale kurde on miał przejąć pałeczkę od Xaviegi i Iniesty a jednak jego kariera ostro poleciała w dół.

0

@matirix20 Patrząc na to jakie liczby teraz wykręcają nasi pomocnicy to wydaje mi się, że odejscie Cesca to był błąd.

1

@JimMorrisonFCB dla mnie fabregas był porażką

0

@Aleksy1986 Zobacz jakie liczby wykręcił w Barcelonie.

0

@JimMorrisonFCB Tak liczby miał świetne ale miał rządzić w pomocy po erze Iniesty i Xaviego. Nie wiem czemu chciał odejsć i czemu Barca chciała jego sprzedaży. Cieżko to racjonalnie wytłumaczyć. Ja byłem pewny że będziemy grać w środku Thiago, Fabs a jednak...

0

@JimMorrisonFCB liczby ok. ogólnie nie. w waznych meczach znikał

0

@Aleksy1986 I tak wolałbym jego zamiast któregokolwiek z naszych aktualnie znajdujących się w kadrze pomocników, może poza de Jongiem.

0

@JimMorrisonFCB moze dzis tak. ale wtedy fabregas i my meczyliśmy sie ze sobą

0

@Aleksy1986 Sam wtedy na niego psioczyłem, ale nie sądziłem, że jeszcze za nim zatęsknię.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?