- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1585 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1585 Culés
5
Tak sobie czytam o tej nauce przez internet i widze, że to lezy i kwiczy. Serwery padaja Platformy maja mega zwiechy itd :D
Juz o logistyce nie wspomne.
Wspólczuje uczniom,bo te braki beda musieli sami nadarobic
2
@MarioVeB! ja różnicy nie widzę w szkołach i tak się tylko przepisuje podręczniki do zeszytów, jak jakis uczeń będzie chciał to się nauczy.
1
@MarioVeB! Moja dziewczyna jest w 3 liceum i codziennie jej wysyłają matury próbne, wypracowania, matura ustna przez video konwersacje.
Ja np. Jestem w 3 technikum i u nas dopiero wczoraj zaczęło to funkcjonować. Jak na razie z angielskiego jakaś prace dostaliśmy, a reszta to jakieś info na razie tylko powysylali
1
@DaPi w gruncie rzeczy maturzyści mają spokój i nie tracą czasu na pierdoły w tym momencie. Chyba, że się mylę to mnie popraw :)
3
@Kamil92 no to zależy tak na prawdę. Moja dziewczyna uczy się bardzo dobrze i daje sobie radę, ale wczoraj cały dzień (z małymi przerwami) poświęciła na robienie tych Próbnych matur z maty. Z angola na przykład nauczyciel im wysłał rzeczy, których jeszcze z nim nie przerabiali, a kazał im to zrobić.
I wiesz teraz to jak ktoś nic nie umie to się nie nauczy wszystkiego ja ostatnia chwile. Teraz to tylko przypominanie sobie, szlifowanie swojej dotychczasowej wiedzy i ewentualnie jakieś tam małe rzeczy sobie ogarnąć, które tam sprawiały problem
0
@Avada Kedavra Nie do końca moje dzieciaki są w 2 i 5 klasie mogą próbować odrabiać to wszystko same ale nie ma szans by wszystko zrozumiały bez tłumaczenia nauczyciela. Więc wracam o 18 z domu i siedzimy do 22 aby resztę odrobić bo te wszystkie platformy tak jak wyżej napisano leżą i kwiczą.
0
@MarioVeB! U mnie wszystko na uniwersytecie działa świetnie, używają google meet i zajęcia są wszystkie normalnie prowadzone, no owszem zdarzają się przypadki, że jakieś randomy wejdą, ale przynajmniej na nudnych ćwiczeniach czas szybciej mija.