La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1338 Culés

11

Wirus wirusem. Natomiast już obecnie 63% firm, które zatrudniają do 9 pracowników uważa, że są w bardzo trudnej sytuacji.
Tutaj cytat z Rzeczpospolitej: "W małych firmach siedem na dziesięć planuje już w najbliższych tygodniach cięcia zatrudnienia zaś w średnich aż 80 proc. przewiduje zwolnienia pracowników. Łącznie aż 54 proc. badanych przedsiębiorstw planuje zwolnić 20-50 proc. obecnej załogi."
Niektórzy chyba ciągle nie rozumieją, że świat zmienia się na naszych oczach. Obecnie ludzie panicznie boją się o zdrowie, za dwa-trzy miesiące być może trzeba będzie się jednak "polubić" z wirusem, bo zwyczajnie za coś będzie trzeba kupić jedzenie i opłacić rachunki.
No i ciągle brakuje rozwiązań dla wielu gałęzi gospodarki. Być może prawda jest brutalna i wielu nie da się pomóc. Natomiast wypłacanie "trzynastki" w dramatycznej sytuacji, która już nas dosięga jest kompletnym absurdem...

9

@Stoiczkow O tym cały czas pieję od lutego, to mi się zarzuca brak empatii xD Serce sercem, ale tutaj przede wszystkim trzeba kierować się rozumiem.
Jak wirus jest groźny (na to wygląda), to cała Europa powinna zamknąć wszystko na 1 miesiąc. Działa tylko to, co niezbędne. Wyszło jak wyszło, czyli jak zawsze. Do dupy zabezpieczyli społeczeństwo. Kto się miał zarazić, to się zaraził. Sparaliżowali wiele przedsiębiorstw. Kryzys gospodarczy przed nami, jakiego jeszcze nie doświadczyliśmy w życiu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?