La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 908 Culés

1

Ja jestem w stanie iść na wybory. Jak nie przełożą i ludzie się nie zbiorą to się obudzimy w PRL-u następnego dnia.

konto usunięte

1

@Majkel34 przynajmniej madrze oddaj glos

konto usunięte

3

@Majkel34 A teraz w czym jesteśmy?

0

@Majkel34 tylko jest taki problem ze nie ma poważnego kontrkandydata ja to oddam głos po prostu przeciw pisowni

0

@Majkel34 Jakby wprowadzili głosowanie przez internet to BYĆ MOŻE po raz pierwszy wziąłbym udział w wyborach :P

2

@Kompletny Prawie w Prl-u. Nie skończyła się jeszcze kadencja Gersdorf więc SN orzeka w składzie legalnym. Po wyborze Dudy na prezydenta nie będzie już nic. Będziemy w autorytarnym państwie w najlepszym przypadku.

0

@piotrek1315 Ktokolwiek.

0

@Majkel34 no tak tylko jak te głosy przeciw PiS ludzie będą rozdawać na 2 inne osoby to nic tego nie wyjdzie

3

@piotrek1315 W drugiej turze już nie. Wtedy trzeba będzie się opowiedzieć za normalnością lub zniewoleniem a'la Rosja,Białoruś,Syria.

konto usunięte

0

@Majkel34 To na kogo chcesz głosować? Na Kidawę? :D

konto usunięte

3

@Piotr89Sand i tak dużo lepsza opcja od Kaczyńskiego.

konto usunięte

0

@Kompletny Racja. Ona potrafi inspiratorować. ;)

konto usunięte

0

@Piotr89Sand niegroźna idiotka jest lepsza od groźnego geniusza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?