La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 898 Culés

konto usunięte

2

Jak do końca maja nie poradzimy sobie z koronawirusem to ja nie wiem co będzie. Moim zdaniem to max. co ludzie będą wstanie wysiedzieć w domach i ostatnia szansa dla gospodarki żeby jeszcze jakoś się podnieść

konto usunięte

2

@kamilos1214 max to prawdopodobnie po Świętach

konto usunięte

0

@Kamil92 po świętach to w Polsce będzie szczyt zachorowan i największe restrykcje i obostrzenia

konto usunięte

1

@kamilos1214 prawda, ale nasi przedsiębiorcy mają mniej zaskórniaków niż się wydaje. Nieliczni mogą siedzieć i czekać na rozwój wydarzeń

0

@kamilos1214 Dla gospodarki to pewnie będzie ostatnia szansa, ale w domu to można siedzieć i siedzieć, i siedzieć, i siedzieć, i siedzieć... :P

0

@tadzik447 Jak wiele przedsiębiorstw padnie to za co niektórzy będą kupować jedzenie? Nie każdy ma nie wiadomo jak wielkie oszczędności.

0

@ShinobiQWE Boże widzisz i nie grzmisz. Nie o to mi chodziło, chodziło mi o to, że jak nie ma takiej potrzeby to można w domu bez końca siedzieć, ale niestety do roboty iść trzeba. Tak to już świat jest skonstruowany.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?