- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1272 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1272 Culés
0
Wiecie moze czy maturę odwołają do momentu az ta epidemia minie. Bo ja bym wolał zeby odwołali, bo to byłoby trochę głupie pisać je w maju czy czerwcu.
0
@pawello10 W radiu słyszałem, ze po świętach dzieci maja wróci normalnie do szkoły a rząd nie przewiduje przesuwania matury.
4
@pawello10 ja pisałem w maju maturę i nie narzekałem, znam też sporo osób które też pisały w maju :-D
0
@MaTt_BarcaFan To nieźle XD
0
@pawello10 Nie odwołają, a przeniosą na inny termin.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8379873#comment-8379908
3
@MaTt_BarcaFan Ja z kolei, z pewnego źródła, słyszałem, że decyzja nie zapadła, ale wszyscy mówią o przesunięciu matur na czerwiec, a powrotu do szkoły do maja (info od dyrektorki jednej ze szkół i osoby pracującej w kuratorium).
1
@MaTt_BarcaFan Ja myślę, że wrócimy najpóźniej po majówce.
1
@pawello10 Co niezle? Jak długo to wszystko ma trwać? Ludzie tracą prace i dorobki życia. Jak dzieci nie napiszą matury to jak się dostaną na studia?
4
@MaTt_BarcaFan No sorry, ale ja wolę być zdrowym niz iść i się zarazić. Zdrowie jest wazniejsze niz te rzeczy.
0
@pawello10 Nie przesadzajmy. Jeżeli ta sytuacja potrwa dłużej to będą większe straty niż przez samego wirusa. Czas już wrócić do normalności.
2
@MaTt_BarcaFan Jakie straty, chyba zycie ludzkie jest wazniejsze niz jakies dobra materialne, przynajmniej ja tak uwazam, ale jak kto woli.
0
@pawello10 Bez przesady. To nie dżuma, która wyrżnęła w XIV wieku pół Europy. Jak czytam takie komentarze to naprawdę stwierdzam, ze politycy świetnie zarządzają ludzkim strachem.
2
@pawello10 Ludzie mogą umrzeć, a jeśli nie umrzeć to pozarażać rodziców, dziadków.
PISAĆ MATURY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! xd
0
@MaTt_BarcaFan a ja że do czerwca nikt nie wróci xd