La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1402 Culés

0

Jestem ciekawy do czego doprowadzi ta sytuacja po względem ekonomicznym. Fajnie, że są jakieś starania i trwa walka z wirusem. Problem, że nie widzę żadnego konkretnego wsparcia dla przedsiębiorców, pracowników. Będziemy tak siedzieć jescze min. miesiąc i co potem ? Do czego ludzie wrócą, bez pracy z rachunkami, kredytami? Szczerze myślałem, że Państw naprawdę pomoże, że firmy dostaną tyle by się utrzymać,by wypłacić pensję chociaż za te dwa miesiące najbliższe.

0

@bartekvisca Najpierw to państwo musi mieć te pieniądze.

0

@bartekvisca
Musimy czekać aż gospodarka totalnie upadnie bo taki jest / był cel jakiegoś kraju.
To wojna, tylko nowoczesna, która nie wykorzystuje bezpośredniego zaangażowania danego kraju. Jest sobie wirus, każdy poszkodowany i każdy święty, nie ma na kogo zrzucić winy. Wszystko pierd* i zacznie się od początku, nagle wirus zniknie, tak było podczas I, II - wojny światowej. Martwi mnie tylko jedna sprawa.. jak wszystko walnie i firmy zbankrutują to dojdzie do wojny militarnej, bo Państwa będą obrzucać się własnym łajnem. Trump dobrze myśli, trzeba wrócić do normalnego życia i pracy inaczej jeszcze większą krzywdę sobie wyrządzimy przez upadek gospodarki. Ludzie i pozostała część Rządzących na świecie nie zdaje sobie z tego sprawy jakie czekają za rogiem konsekwencje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?