La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1556 Culés

1

Departament pracy podał, że liczba osób ubiegających się po raz pierwszy o zasiłek dla bezrobotnych w ubiegłym tygodniu w USA wzrosła o 6,648 miliona do 9,96 miliona.

Tymczasem ekonomiści z Wall Street spodziewali się, że liczba nowych bezrobotnych wyniesie 3,763 miliona.

To najwyższy wzrost bezrobocia w USA w historiihttps://mobile.twitter.com/konradryczko/status/1245691505882382336
Dotychczasowa strata możliwości produkcyjnych z powodu przestojów jest już 2,5 razy większa niż strata produkcji z powodu 11 września. To jak ogromna klęska żywiołowa, trzęsienie ziemi, które wstrząsa całym krajem i całym światem - powiedział Mark Zandi, główny ekonomista w Moody's Analytics.

0

@NaFazieHitman No cóż. Obostrzenia, obostrzenia, obostrzenia.

0

@jacobFCB A w USA obostrzenia zostały wprowadzone stosunkowo nie dawno. Jak to potrwa dłużej to skutki są trudne do przewidzenia. Ale za wesoło raczej się nie zapowiada

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?