- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1805 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1805 Culés
2
Ktoś dziś o biedrze. Dorzucę swoje trzy grosze i ja, ale w innym kontekście. Nie mówię czy to dobrze czy źle, ze tak długo, ale biedronka czynna do 24. Skończyłem akurat dzisiaj o 23 (jechałem na 15 i widziałem kolejki przed biedrą i przed kauflandem. W duchu obawiałem się swoich następnych zakupów.) i od razu udałem się to biedronki. To były moje najlepsze zakupy ever. Ze mną tylko dwie osoby w sklepie, 5 osób z obsługi. Wykładają towar, dawno nie widziałem tyle rzeczy na swoim miejscu. Bajka:)
1
@escarabajo Przyłączę się. I mam nadzieję, że pracodawcy sowicie wynagrodzą swoich pracowników, bo w tym trudnym czasie robią naprawdę świetną i dobrą robotę.
Również dołączę się do zadowolenia. Wczoraj - masakra, kolejka do drogi. Dzisiaj celowo byłem przed sklepem już o 5:50 i udało się zrobić zakupy szybko, sprawnie i bez ścisku. Kumpel udał się w okolicach 15 i stał chyba godzinę w długiej kolejce zanim wszedł do środka. Dlatego uważam to za dobrą decyzję, bo dorzucając te dodatkowe godziny poranne i nocne, liczę, że chociaż trochę rozładują się kolejki w ciągu dnia.
0
@NeroTFP nie wiem czy jest jakiś pracownik biedronki bo chciałbym zapytac co oni na wydłużenie godzin, tym bardziej ze za chwile ma być 24h. Po nowym rozporządzeniu ma być 3 osoby w sklepie na otwarta kasę. Wiec zakładam ze powiedzmy 4 kasy, 12 klientów. Sporo pracowników byłoby chyba „niepotrzebnych”. Myśle ze to tez pomysł za niezwalnianie pracowników wydłużając godziny a i dodatek nocny jak mniemam jest płacony. Ale tak jak mówię, ciekaw jestem zdania pracowników.
0
@escarabajo dorabiam tam na pol etatu, cóż, nocki jak byly tak są, jednak trzeba teraz będzie dorzucić 1-2 kasjerów, by ktoś tych ludzi mogl obsłużyć. Za pracę miedzy 9 a 14 marca, Ci co w tym okresie nie wzięli l4 dostali 300zl brutto premii i to w sumie tyle z dodatkow. Dodatek nocny mamy normalnie placony, ale ja, jako osoba młoda której nocki nie przeszkadzają stanowie mniejszość, reszta osób to osoby które szczególnie w tym czasie muszą być w domu, co stawia ich w kiepskiej sytuacji, bo często bezpośrednio po nocce będą musiały siadać przed komputerem z dzieckiem.
Edit. Jak dla mnie zmiana mocno uciążliwa, jednak konieczna żeby wszyscy mogli w miare komfortowo zrobić zakupy, no niestety
0
@Robert_Kubica nie interesują mnie wszyscy, bo jak bedzie kolejka to trzeba bedzie stać. Pytam Ciebie jako pracownika i Twoich kolegów. Czyli wg Was zmiana na minus tak?