La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 969 Culés

0

W związku z tym że za dosłownie kilka chwil premiera 4s domu z papieru mam pytanie odnośnie netflixa. Miałem już w grudniu go wykupionego w związku z wiedźminem. Wziąłem ten najtańszy pakiet ale jako nowemu dali wtedy w tej cenie pakiet maks. Teraz już tak nie dostanę więc pytam czy to że będę oglądał serial głównie na tablecie, może na laptopie to wystarczy ta wersja SD czy jednak dopłacić do HD. Poza tym słyszałem że obniżyli ten bitrate w związku z epidemia i nie wiem jak to ma się do ewentualnego spadku jakości zarówno wersji HD i Sd.

konto usunięte

1

@Bobo25 Kiedyś miałem ten najtańszy i nie zauważyłem różnicy, na samym początku. Wydawało mi się, że nie potrzeba dopłacać, bo przecież wszystko wiać. Później wziąłem sobie ten droższy i teraz nie potrafię już wrócić do najtańszego, bo mega mnie razi.

0

@NeroTFP tylko na czym oglądasz? Bo ja na tv nie będę, co najwyżej laptop 17cali. Więc zastanawiam się czy SD wystarczy. I czy po ich informacji o obniżeniu tego bitrate zauważyłeś jaka różnicę? W jakości czy ogólnie odtwarzaniu materiałów?

konto usunięte

1

@Bobo25 A no to fakt. Oglądałem na TV. Może dlatego zauważałem różnice. Głównie w takim aspekcie, że miałem wrażenie, że jest pikseloza.

A co do tego komunikatu o bitrate, to niestety nie wiem o czym mówisz, dlatego nie odpowiem Ci. Ostatnio jestem na tym środkowym i jest wszystko w porządku. Nie zauważyłem jakichś spadków.

2

@Bobo25 zmniejszenie tego bitrate'u nie rzuca sie w oczy, gdyby nie dali tego komunikatu (który musieli dać) to 95% użytkowników nigdy by nie zauważyła

konto usunięte

1

@Striker też mam takie wrażenie.

0

@NeroTFP @Striker to tylko jeszcze jedno pytanko bo piszą tam że można zmienić pakiet w dowolnym momencie czyli jak wezmę ten podstawowy SD i jak mnie nie zadowoli to przejdę na HD od razu czy dopiero od nowego miesiąca subskrypcji? I odwrotnie zejscie z HD do SD jest analogicznie?

A i jest już dom z papieru?

0

@Bobo25 nie wiem jak to jest ze zmianą pakietu w trakcie miesiąca bo od zawsze korzystam z najwyższego.
A Dom z papieru już jest, premiery na Netflixie zawsze są o 9 polskiego czasu

0

@Striker dzięki za info, już zaklepany pakiet środkowy za te 43 zlocisze.
Wieczorkiem sobie siądę do paru odcinków :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?