La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 614 Culés

6

Zaraz Seksmisja na Polsacie. Trzeba oglądać po raz setny, ale to fajna, stara polska komedyjka :)

konto usunięte

1

@barcafan9512 klasyk :]

konto usunięte

1

@barcafan9512 Najlepsze, że tyle lat minęło, a ciągle można spotkać odniesienia do współczesności. Choćby do transgender na przykład i toksycznego feminizmu. :D

konto usunięte

1

@Piotr89Sand "toksycznego feminizmu "Xd.

1

@barcafan9512 No i to jest film na wieczór :)

0

@MesQueUnClub_87
No dokładnie. A później se obejrzę Kruk 3 na Pulsie 2 o 23:00. Horror przed snem xD

0

@barcafan9512 Ja też horror, ale Candyman na Stopklatce.

konto usunięte

0

@Chwytliwy Dziecko jeszcze jesteś, to nie rozumiesz pewnych spraw.

konto usunięte

0

@Piotr89Sand Jestem dorosły, dzieci masz na pias.. Oh wait, koronawirus

konto usunięte

0

@Chwytliwy Pełnoletni jesteś, a to nie znaczy, że dorosły.

konto usunięte

0

@Piotr89Sand Chyba dobrze wiem jaki jestem, pracuje(no teraz to szukam) , robię pity, czuję odpowiedzialność w swojej rodzinie, itd itd, naprawdę nie zarzucaj mi nie bycia dorosłym, zresztą jestem dorosły, prędzej mi możesz zarzucic brak dojrzałości, bo nawet jestem dorosły w stanie faktycznym.

konto usunięte

0

@Chwytliwy Ktoś kto czuje potrzebę udowadniania, że jest dorosły... :D pozdro.

konto usunięte

0

@Piotr89Sand nie czuje potrzeby, ja stwierdzam po prostu fakt, proste jak konstrukcja cepa.

Zresztą sam chcesz mi coś wcisnąć, ale spk dyskutuj :).

konto usunięte

0

@Chwytliwy Jak lepiej poznasz kobiety, to się przekonasz czym jest toksyczny feminizm. ;) Teraz się śmiej i korzystaj z dobrodziejstw młodzieńczych pozorów.

konto usunięte

1

@Piotr89Sand ja zawsze się będę śmiać, śmiech to zdrowie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?