La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1443 Culés

konto usunięte

5

Nie wiem jak wy, ale ja uwielbiam obudzić się rano ze świadomością, że mam wysprzątane CAŁE mieszkanie :D To niesamowicie przyjemne uczucie. Wczoraj znów nam się zeszło do późna, odkurzacz wyłączyłem chwilę przed północą. Zmachani byliśmy ładnie, ale pójście spać w świeżej, nowiutkiej pościeli i pobudka w idealnie czystym, pachnącym mieszkanku to cholernie miła sprawa :D

2

@LuisSalvano
Akurat ja wczoraj ze swoją robiliśmy generalne porządki. Wszystkie meble dokładnie umyte, okna pomyte i wszystko co się da. Od razu inne powietrze w chałupie ;p

0

@LuisSalvano jak ostatnio o tym wspominales, to zrodzila sie z tego goraca dyskuja, bo chyba chodzilo o pozniejsze pory sprzatania i dziecko sasiadow?

konto usunięte

0

@Colon Tak, odkurzałem późno, ale o dziecku to sobie ktoś dopisał tutaj, bo ja wiem doskonale, że w mieszkaniach sąsiadujących nie ma dzieci.

konto usunięte

1

@barcafan9512 O to właśnie chodzi. Samo rozpoczęcie sprzątania mnie zawsze wkurza, później idzie z górki i nagrodą jest właśnie to świeże powietrze i widok krystalicznie czystego mieszkania to coś pięknego :D

0

@LuisSalvano Ja generalnie lubię sprzątać, zawsze się przy tym wycziluje :)

0

@LuisSalvano zabilabym jakbyś był moim sąsiadem. Nie można się za to zabrać z rana?

konto usunięte

0

@Klaudix Rano miałem kilka lekcji online, a później jeszcze radę :D Akurat piątki takie mam, a w pozostałe dni luz blues. A odkurzacz mam z tych cichszych.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?