La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

2

Mieszkam pod miastem. Na wsi. Jak zwał tak zwał. Mi tam nic nie ujmuje. Pamiętam jak jakieś 15 lat temu, jak bylem totalnym gówniakiem, była jakaś afera na "dożynkach". Jako małolat, w sumie nie wiedzialem o co chodziło. W każdym razie, dzień później pod jeden sklep z trzech w wiosce, przyjechało paru dresików w jakichś betach i teleskopowymi pałkami. Oczywiscie napompowanych w stylu Pudziana.
Wybiegł na nich znany mi rolnik, z kłodą drewna, z taką agresją, że kurw* mać i Ci co wyskoczyli z tych BMW, tak szybko w nie wskoczyli i uciekli. :D to było kupę lat temu, ale tak mi się przypomniało jak kolega @LuisSalvano coś tam piszę o próbowaniu się w jakims pubie w Warszawie. Jeden gościu. Martwiło mnie, że dostanie jednak w głowę, ale sam wyskoczył, kontra 2-3 bety policzmy 3 gości w każdej.
:D

konto usunięte

1

@koksik2700 u mnie to jak się bili to sztachetami bez ceregieli.

konto usunięte

1

@koksik2700 Ja się z nikim próbować nie zamierzam. Niech kupią bilet (przecież tak się chwalą, że zawsze z biletem jeżdżą) i niech podjadą. Część z nich nawet pewnie w Wawie mieszka, więc mają rzut beretem. Przecież jestem tylko nauczycielem, w dodatku gapowiczem i chowam konsole pod odkurzaczami. Czego tu się bać?

0

@LuisSalvano Cóż. Rolnika też się nie bali, a jednak ich przegonił. :D Tę sytuacje zapamiętam do końca życia już. :D

1

@koksik2700 Bo takie charaktery mają chłopy często :D Takie, że nie będzie im jakiś napompowany młokos podskakiwał :D

konto usunięte

1

@koksik2700 z Luisem nie zaczynaj, bo ci wrzuci zdjęcie z pryszczem.

0

@puyol_presidend5 Ja wtedy byłem młokosem. I powiem, że się bałem faktycznie o mieszkańca, znanego zresztą mi. Jednak co ich przegonił, to masakra. :D

0

@Chwytliwy Na tych dożynkach, to zawsze się bili itp. Jednak z swojego doświadczenia wiem, że "wioskowi" dużo częściej wychodzili zwycięsko. :P Ale to było kupę lat temu, inne czasy. A ja byłem nastolatkiem.

0

@koksik2700 panie koksik mieszkamy na tej samej wsi :D

0

@kulek22 tak się ostatnio nad tym zastanawiałem. :P Serio. :P Świat jest mały. :D

0

@koksik2700 po niku pewnie kojarzysz kim ja jestem ale nie wiem kim Ty :D

konto usunięte

1

@koksik2700 też mieszkałem na wsi kupę lat i jak była jakaś bójka to zawsze byłem pierwszy.... leciałem do płota wyrywałem sztachete... I ta dziura po tej sztachecie do domu. Ahh to były czasy

0

@kulek22 Pozostane anonimowy, ale to fakt, że wiem kim jesteś. :D

0

@ksobi Hahhaa. Dziura po zębie czy po sztachecie dla ścislości? :D

1

@koksik2700 jak tam chcesz :D

konto usunięte

1

@koksik2700 dziura w płocie :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?