- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1594 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Batys
6
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
24 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1594 Culés
2
Riqui Puig wstawił na swoje instastory wideo jak gra w FIFE. Ciekawe czy Konami każe mu je usunąć...
1
@Veb1233 Z jakiego powodu?
1
@Danny Gaucho Bo to reklamowanie FIFY. Skoro Sergiemu Roberto nie pozwolili wystąpić w turnieju charytatywnym, bo to byłaby reklama konkurencji, to nie zdziwiloby mnie, gdyby kazali Riquiemu usunąć wideo z gry w FIFE.
2
@Veb1233 Rozumiem, że nie widzisz zasadniczej różnicy w rozgrywaniu turnieju organizowanego przez EA/FIFE (nawet jeśli jest charytatywny), od grania sobie w FIFE tak po prostu w domu czy gdzieś tam? ^ ^
3
@Danny Gaucho To nie ma znaczenia. ;) Media społecznościowe to rzecz publiczna, a publicznie nie można reklamować konkurencji. To są dosyć jasne i proste zasady.
1
@Piotr89Sand To chyba inaczej postrzegamy słowo "reklamować". Czy Puig na tym video zachwalał FIFE? Wyrażał o niej jakieś pochlebne opinie, zachęcał do jej kupienia?
0
@Danny Gaucho Nie, oficjalnie nie może tego robić. Tak samo jak Leo wrzucać prywatnych fotek w koszulkach Nike, czy popijając Colę.
0
@Danny Gaucho Nie chodzi o to, że mówi "jakie to super". Jego nie można kojarzyć z tą marką.
1
@LuisSalvano Okej, zgoda. Tylko Messi jest chyba troszkę większą "marką" od Puiga.
@Piotr89Sand W takim razie dlaczego Konami w tym wypadku to nie przeszkadza?
0
@Danny Gaucho Może jeszcze nie wiedzą.
0
@Danny Gaucho Czy nie przeszkadza to się okaże za kilka dni. Skoro nie mieli serca i unieśli się, gdy Roberto chciał wystąpić w turnieju CHARYTATYWNYM, to znaczy, że i do Puiga mogą się dobrać.
2
@LuisSalvano @Piotr89Sand No to się okaże. Piona Panowie.