- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1466 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1466 Culés
2
Tak jest Otis ❤️❤️❤️
0
@zadafcb ziggler....gośc ma talent i umiejętności postokroć większe niż romek, wyatt i wielu innych a przegrywa z tym czymś xD
0
@FCB24 walić Zigglera, są lepsi i fajniejsi, i na pewno fajniejszy od niego jest roman, na dodatek miał moment, ale się z nim zesrano.
0
@Chwytliwy romek????? hahahah no weź gosciu......
0
@FCB24 No co weź gościu? Oglądam wrestling już ponad dekadę i w czym ten Ziggler jest lepszy? Ringowo niemal to samo, mikrofon i charyzma ok po stronie Dolpha, ale nie potrafi być over z publika jak Roman, na dodatek gimmick Zigglera jest przeżarty, do tego fani nigdy wielce na niego nie reagują w przeciwieństwie do Romana, i o Zigglerze nigdy nikt z legend tak pochlebnie się nie wypowiadał i nikt nie mówił że ma wielki potencjał jak o Romanie, i to chyba dużo świadczy że Roman ma 4 me z rzędu na wm a Dolph stoczył swój pierwszy singlowy pojedynek na wrestlemanii, jeszcze ta prezencja Dolpha, ehh, Roman w tym aspekcie jest zdecydowanie lepszy.
0
@Chwytliwy oglądam od 2007r więc tez coś wiem. jeśli porównujesz ringoow Zigglera i Romka i mówisz, ze niemal to samo to nie mamy o czym dyskutować. Romek jest tragiczny w ringu....tylko z Aj i Rollinsem wykręcił w miarę dobre walki.
0
@FCB24 Roman tragiczny w ringu? To jest bzdura, jeden z lepszych ringowo, i podałem przecież że Dolph jest lepszy, także na micu, ale pisać że Roman to tragedia w ringu jest bzdurą, zresztą, wrestlera ring i mic nie tylko odznacza, to za mało, dlatego Roman jest wyżej i będzie wyżej zawsze od Dolpha.