La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1516 Culés

9

https://mobile.twitter.com/freepiotsaw/status/1247240500056375304
Zęby trenera mnie nawet trochę rozbawiły.

konto usunięte

1

@Veb1233 ehhhhhhh.

konto usunięte

0

@Veb1233 Trener ma charyzmę, tylko to się liczy teraz.

konto usunięte

3

@Veb1233 ja tam bym anulował LM a tytuł dał Liverpoolowi. Należy im się za to że są tacy POTĘŻNI

konto usunięte

0

@Veb1233 6/10. Zabrakło wzmianki o stratach Arnolda z dwumeczu.

3

@SuperVegeta Moim zdaniem mistrzostwo Hiszpanii też powinni przyznać Liverpoolowi. Za to, że ich kibice odśpiewali hymn po trzeciej straconej bramce w meczu z Atletico.

konto usunięte

0

@SuperVegeta Muszą zablokować tą ligę za wszelką cenę. Zdrowie jest najważniejsze. Liverpool nie wygrał mistrza więc i go otrzymać nie powinien.

1

@Khajio W sumie tak. Ale w momencie, gdy to piszę, to liczba likeow pod tamtym postem jest równa liczbie strat Trenta Alexandra-Arnolda w dwumeczu z najgorszym Atletico od lat... Więc jest jakieś nawiązanie.

0

@marcin000019 Tak samo Barcelona nie wygrała ligi wiec nie powinna dostać mistrzostwa

konto usunięte

0

@takisobiektos O Barcelonie nic nie napisałem. Czemu Ty piszesz? ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?