- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1272 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1272 Culés
0
Korzystacie z wydłużonych godzin pracy marketów? Jak z ruchem w Waszych miastach? O której obserwujecie najmniej chętnych na zakupy, a kiedy stanie w kolejce jest zbyt wielkim wyzwaniem?
1
@NeroTFP nic się nie zmieniło. Tak samo jak przed wirusem kolejki po południu a poznym wieczorem juz wiecej luzu
0
@NeroTFP Ja wczoraj byłem w biedronce przed północą, bo myślałem, że będzie luz, ale okazało się, że nie tylko ja ta wpadłem na ten pomysł i chwilę trzeba było postać żeby móc wejść do sklepu. Dodam, że "moja" biedronka jest jedyną w promieniu dobrych 10 kilometrów stąd często jest tam spory ruch.
0
@JimMorrisonFCB Wiesz, 10-15 minut stania to tak naprawdę nic w perspektywie godziny, dlatego stanie 10 minut traktuję jako coś normalnego. No właśnie u nas na całą dzielnicę Gliwic też jest jedynie jeden Lidl i jedna Biedra, co automatycznie zwiększa zainteresowanie.
Planuję się wybrać dzisiaj w okolicach 22-23, bo jednak średnio mi się chce jutro wstawać o 5:30, ale jak trzeba będzie, to i pewnie to zrobię. Pocieszam się, że to ostateczne przedświąteczne zakupy, potem będzie już totalna alienacja od sklepów.
0
@NeroTFP Ja stałem koło 15-20 minut, ale też to były moje ostatnie zakupy na najbliższe 2-3 tygodnie.
0
@NeroTFP ja teraz byłem o dziwo 1 w kolejce do Biedry,popłakałem się z wzruszenia,1 raz wszedłem do biedry od 3 tygodni ;)
0
@Jaca27 Jesteś zwycięzcą! :D
0
@NeroTFP przed chwila Kaufland. Kwadrans przed wejściem. W zeszłym tygodniu biedronka dwa razy 23:30. Ze mną dwóch klientów.
0
@NeroTFP bylem z żoną w biedronce ( duza w W-wie ) to bylo z 5 osob , w Lidlu podobnie , towaru w ciul , tak ze spoko