La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1585 Culés

0

Nie myślałem, że kiedykolwiek to zrobię, ale właśnie ogoliłem się na Pazdana i wiecie co są tego plusy, przynajmniej nie trzeba szamponu używać i lepsza aerodynamika jest xD

2

@Draks[FCB]
Skóre głowy tez trzeba myć szamponem w brew pozorom

konto usunięte

2

@Draks[FCB] Spocisz się,to łeb nie swędzi.Nie musisz układać włosów,bo ich nie masz,nie musisz myć.Nie wiem czemu tak mało ludzi jest łysych, człowiek to jednak lubi sobie utrudniać życie.

konto usunięte

13

@dominik127pl Może dlatego, że większość wygląda dużo lepiej z włosami.

konto usunięte

2

@Draks[FCB] najlepsza łysina to ta @Danny Gaucho

konto usunięte

0

@Piotr89Sand Wygląd to nie wszystko,liczy się to co masz w portfelu.

konto usunięte

1

@dominik127pl w środku portfela* lepiej brzmi

1

@DaPi Statham zawsze na propsie :)

konto usunięte

1

@dominik127pl Tak sobie tłumaczą brzydcy.

konto usunięte

3

@Piotr89Sand Nie wiem jak sobie kto tłumaczy,moim atutem na podrywie nie jest ani uroda,ani portfel,tylko chloroform.

2

@dominik127pl Bardzo mocny atut Dominiku, dziewczyny aż padają z wrażenia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?