- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1043 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1043 Culés
0
Czytając to, miałem w głowie refren kawałka T Love - jest super, jest super, więc o co ci chodzi? To tak a propos lekarzy, pielęgniarek i naszej wspaniałej służby zdrowia, która dzielnie stawia czoła zbrodniczemu koronnemu wirusowi.
"Wstrząsające doniesienia Onetu ws. szpitala w Grójcu. Według portalu, pracownicy placówki mieli wypisywać chore i będące w złym stanie, zakażone koronawirusem osoby do domów. Niektórzy z pacjentów zmarli tuż po tym, inni kilka godzin lub dni po wypisaniu. Co więcej, na początku kwietnia w szpitalu odbyła się dezynfekcja placówki, o której nie poinformowano pracownic laboratorium. Kobiety zdołały uciec przez pewną śmiercią w ostatniej chwili, gdy z górnych pięter wypompowano już ogromne ilości ozonu.
Według doniesień Onetu, dyrekcja i pracownicy szpitala wypisywali chore i zakażone osoby do domu w wyniku chaosu i utraty kontroli nad sytuacją. Fatalne decyzje doprowadziły do paraliżu placówki. Do pracy przychodzić mieli świadomie zakażeni lekarze, narażając w ten sposób pacjentów.
Onet przytacza też relację rodziny chorego pacjenta, który tuż po wypisaniu zagubił się, bo został wypuszczony z placówki bez pomocy i wiedzy bliskich. Powód? Władze szpitala stwierdziły, że mężczyzna jest bezdomny - pomimo, że adres zamieszkania i telefony kontaktowe do rodziny znajdowały się w karcie pacjenta. Krewni wypisanego mężczyzny musieli poszukiwać go po mieście bez pomocy ani placówki, ani policji, która twierdzi, że nie miała wiedzy o zaistniałej sytuacji.
Według ustaleń serwisu, lekarze grójeckiego szpitala zaniechali także wielu innych istotnych czynności i obowiązków. Rodzina jednej z pacjentek twierdzi, że o pozytywnym wyniku jej testu na obecność koronawirusa, pracownicy szpitala nawet nie poinformowali. Starsza kobieta zmarła kilka dni po wypisaniu jej z placówki, a w akcie zgonu jako przyczyny nie podano CoVid-19."
0
@Stoiczkow no w tym Grójcu to jakaś kompletna patologia
0
@Barca1992 W Radomiu podobno nie lepiej