La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1810 Culés

5

Rząd chyba nie przedstawi dziś żadnego planu odmrażania gospodarki. Współczuję przedsiębiorcom.

0

@tobiasson92 Chyba nikt normalny się tego nie spodziewał że to będzie dzisiaj. Święta wpłynęły na dane...

1

@PatrykBarca Za 2 tygodnie się dowiemy jak święta wpłynęły na zachorowania. Właśnie każdy normalny się spodziewał, że rząd ogłosi jakiś plan. Tymczasem cisza. Przedsiębiorcy też muszą z czegoś żyć.

0

@tobiasson92 Aby ogłosić jakiś plan trzeba mieć konkretne dane jak sam wyzej stwierdziles . Nie można robić niczego po omacku bo dopiero się zrobi bigos. Za tydzień najwcześniej powinien być jakiś plan skoro szkoły i tak do 26 zamknięte.

0

@tobiasson92 przedsiebiorcy w polsce zawsze mieli pod gorke. Przystosujemy sie do trudnych warunkow, bo co zrobić

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?