La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

0

Dużo tu ostatnio polityki oraz tematów związanych z wiadomym wirusem.
Mam w związku z tym pytanie odnośnie Billa Gatesa i jego poglądach o depopulacji ludzkości.
Może ktoś uważać to za teorię spiskową, ale faktem jest (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić), że w przed wybuchem tej całej pandemii (notabene WHO zmieniło jej definicję) w 2019r. miał miejsce tzw. Event 201 gdzie rozprawiono na temat ewentualnych skutków pandemii (zanim wybuchła rzeczywiście).
Może to zbieg okoliczności, ale dla mnie to śmierdzi na kilometr. I jeszcze te zapędy Gatesa o konieczności posiadania certyfikatu odporności, co się będzie równało z przymusowymi szczepionkami, które mają być wprowadzone w rekordowym tempie.

0

@JoeBlack Gates czasami coś wspomina o przeludnieniu Ziemi, ale jeżeli sam chciałby do tego dążyć to po co miałby szybko wprowadzić szczepionkę? Nie może mu to w depopulacji

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?