- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1494 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1494 Culés
31
Tak patrzę sobie na zachowanie Messiego po golu Roberto z PSG i naprawdę to jest jeden z najpiękniejszych momentów. Tyle pasji i emocji... To jest kapitan tego zespołu, bez wątpienia całe jego serce jest w barwach Blaugrany. Tego nie można kupić za żadne pieniądze. Ogromnie się cieszę że moim idolem jest ktoś taki.
2
@Nano22 No za tą remontade będe wdzięczny Neymarowi do końca życia.Opuścil Barcelone ale to jaką on dał nadzieję w tym meczu zapamiętam do końca życia.Byłem z tych co uważałem ze nie da sie tego odrobić a po bramce Cavaniego powiedziałem ,,adios''.
6
@Nano22 A mi nadal szkoda Neymara. Wziął zespół na plecy jak już praktycznie nikt nie wierzył w awans po bramce Cavaniego na 1-3. Był głównym architektem tej remontady. Co poszło w świat? Fotka Messiego z kibicami Barcy.
Leo tak naprawdę jedyne co wtedy zrobił, to karnego trafił. Był kiepski jak na swoje możliwości w obu meczach.
3
@Baron Bo to Neymar był zarówno w 1 jak i w 2 meczu najlepszy.
0
@Nano22 Ta remontada była jak dla mnie super, ale brak zwyciestwa w tamtej edycji znacznie obniza range tego osiagniecia.
3
@Nano22 W meczu z Villarreal też widać było jak mu zależy po bramce: https://streamable.com/ajfdry
0
@Baron W rewanżu zagrał średnio moim zdaniem, natomiast w Paryżu był 12 zawodnikiem PSG. To był chyba najgorszy mecz Messiego w ostatnich latach, nie wiem czy mu gospodarze przed meczem nie posmarowali ale to był jakiś kryminał
0
@Encore Niezbyt rozumiem? Przecież to napisałem. Chodzi mi o to, że mimo, że Neymar był najlepszy to w świat poszła fotka Messiego i każdy o nim mówił. Neymar był w cieniu, jak zwykle zreszta.