La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1446 Culés

1

Myślicie, że to co się teraz dzieje to jest "największe wydarzenie" XXI roku jak do tej pory?
Ja myślę, że tak. Różne byłby zawirowania, ale nigdy nie obejmowało to tak dużej części świata jak teraz. Ciężko przewidzieć konsekwencje, zarówno samej pandemii pod względem ofiar jak i skutki gospodarcze. Żeby wszystko było w miarę "po staremu" a zmiany na świecie nie okazały się zbyt duże epidemia musiałoby się zakończyć najdalej w czerwcu/ lipcu, i już nie wrócić. Straty dla wielu branż byłyby i tak ogromne, ale dałoby się to jakoś w miarę podgonić.

0

@ShinobiQWE Zadne wydarzenie w XXI wieku nie dotknęło jeszcze tak bardzo praktycznie całego świata, więc tak, to największe wydarzenie XXI wieku

0

@ShinobiQWE Znalazłoby się więcej bardziej przełomowych np. 11 września i atak na WTC.

0

@tobiasson92 Zamachy na WTC okazały się przełomowe, ale wiele skutków świat odczuł dopiero po jakimś czasie. A obecna sytuacja nie wiadomo kiedy się skończy więc różne rzeczy mogą się później dziać.

0

@ShinobiQWE Obstawiam, że szybciej niż nam się wydaje ;)

0

@tobiasson92 Jeżeli za góra 2 miesiące to się nie skończy to będziemy obserwować różne obrazki ze świata. Trzeba mieć nadzieję, że albo sam wirus zmutuje w coś łagodniejszego, albo okaże się że jest lekarstwo. No chyba, że okaże się, że duża liczba osób już to przechorowała. Mam nadzieję, że zaczną na dużą skalę testować na przeciwciała i dowiemy się jaki odsetek zarażonych potrzebował opieki medycznej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?