La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1478 Culés

5

Niby 2:0 do przerwy, ale czuję mały niedosyt. W 2 połowie strzelić na 3:0 i spokój w gaciach :)

konto usunięte

1

@Kapitan hawk Lepiej byłoby walnąć 3 bramy w drugiej połowie.

konto usunięte

2

@Kapitan hawk Może być ciężko. Oby dowieźli ten wynik.

1

@Kapitan hawk Aż smutno jest człowiekowi, że dzisiejsza gra to karykatura tego co wtedy grali :(

2

@Kapitan hawk Kurde spóźniłem się bo pospałem trochę ale chociaż druga połowę obejrzę.

2

@Coutinho007 Wiesz, byli młodsi, zgranie i filozofia z La Masii. Guardiola był swoim człowiekiem a nie "z zewnątrz". No i kadra Barcy oparta na świeżych Mistrzach Świata z RPA co dało też niesamowity power i mental. Wszystko wtedy zagrało w jednym miejscu i czasie :)

1

@Kapitan hawk Ramos ehh jak ja uwielbiam jak mu prąd odłącza i się zachowuje jak wściekły Rottweiler :D

0

@Kapitan hawk Niby racja ale, że my gramy aż tak beznadziejnie w porównaniu do tego co było to aż się trochę robi smutno. 2 linia, która nie potrafi podać prostopadłej piłki i traci sporo pod Pressingiem i gubi się przy kryciu i ustawieniu, oraz olewa wyprowadzenie piłki, atak to obecnie tylko Messi i Griezmann bo Luis i Dembele kontuzje, Fati to dzieciak a Braith to tylko Joker o PO nie będę się nawet wypowiadał i o ŚO, Jedynie chyba na + to LO(Jeżeli Alba jest w formie) i bramkarz... :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?