La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1202 Culés

7

To zawsze był dla mnie fenomen, rozmawiasz z kimś na Fb (kiedyś GG) i nagle rozmówca znika, żadnego tam "uciekam" czy "nara", "będę później", tylko w środku rozmowy zawija graty :D

konto usunięte

4

@MesQueUnClub_87 to tak jakbyś z kimś rozmawiał nagle odwrócił się na pięcie i odszedł:D

1

@ksobi No ja tak to odbieram, produkujesz się a gościa już już nie ma :D

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 mnie to zawsze irytowalalo ale zacząłem się przyzwyczajać że tak się dziś ludzie komunikują:)

0

@ksobi Też już się trochę z tym obyłem, ale irytuje nadal :D na początku myślałem, że tylko laski tak mają, ale później się okazało, że jednak wszyscy :P

5

@MesQueUnClub_87 Na GG może i tak było, teraz już nie ma czegoś takiego jak "nara" czy "uciekam" bo każdy jest online praktycznie nonstop, każde zniknięcie w ciągu dnia to jest zaledwie niezapowiedziane "zaraz wracam" :V

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?