La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1145 Culés

konto usunięte

2

Cytuję użytkownika "Khajio" :
"Griezmann i Coutinho też są jakościowymi zawodnikami, ale jeden i drugi nie podołał zadaniu."

Co autor ma na myśli pisząc, że Griezmann nie podołał zadaniu? Cóż to za "zadanie", miał do wykonania Francuz w pół roku? Chętnie z ciekawości się dowiem :-)

6

@T_TG Zapytaj go o to odpowiadając na jego komentarz.

0

@T_TG to, że za 120mln powinien co mecz być kluczowym piłkarzem

konto usunięte

0

@Striker nie, wolę żeby wprost odpowiedział na to jedno pytanie :-)

konto usunięte

3

@T_TG Może to, że chłop poza dobra grą w obronie, co nie należy do jego zadań, nic nie wniósł.

konto usunięte

1

@T_TG napisz to pod dyskusją, zresztą to ja z nim dyskutuje.

konto usunięte

2

@krzychu1526 To bzdura jest, ma na początek swojej przygody w La Liga 8 bramek i 4 asysty, z czego te gole potrafiły dać punkty, tak samo 2 gole w CL które także dały punkty, i 3 bramki W Copa del Rey z których oba dały nam awans po meczu z Ibizą.

Wiesz, napastnika rozlicza się za GOLE przede wszystkim ;)

Zresztą ta gra w pressingu jest tak bardzo potrzebna dla Barcelony, tak bardzo potrzebna, szkoda.

I jak można pisać że gra obronna nie należy do jego zadań, Oglądasz piłkę nożną, czy tylko urywki? Przecież w obecnej piłce każdy musi wracać do obrony, bronimy się wszyscy, tylko nieliczni nie stosują gry w obronie, jak Messi,ale Messi jest wybitny.

konto usunięte

0

@Chwytliwy powiedzmy że z Waszej dyskusji, wyłączyłem wątek Griezmanna :-P

0

@T_TG
Griezmann ostatnie mecze to był kompletnie niewidoczny, jak dla mnie średni grajek.

konto usunięte

0

@T_TG Tamten komentarz dotyczył tylko i wyłącznie stylu. Stwierdziłem, że Griezmann i Coutinho nie potrafią odnaleźć się do końca w systemie Barcelony.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?