- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1746 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
98 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1746 Culés
2
Co, by było gdyby #6
⚽Guardiola nie przejął Barcy po Ryjku?
⚽Griezmann wykorzystał karnego w finale Real-Atleti (2016)
⚽Lewy nie strzelił 4 bramek Realowi? (2013)
⚽Ghana awansowała do 1/2 MŚ RPA (medal)?
⚽Ronaldinho trafil do Man.Utd zamiast do Barcy w 2003r?
@Szreko @Hiacynk @Kompletny @Mario96w @FCBMati10 i inni zainteresowani!
0
@AmigoBlancos dodam jeszcze co by było gdyby var był w LM 4 lata wcześniej?
0
@Avada Kedavra
Do tego tez w swojej serii dojde cierpliwości. Moze jutro podejmiemy ten temat :)
0
@AmigoBlancos znając życie dasz zapytanie o 11 lat w tył a to już mi nie będzie pasowało do narracji :-D
0
@Avada Kedavra
Widzisz punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia Tobie pasuje 4 lata wstecz, bo pozbawisz Real conajmniej 2-óch LM z 4 ostatnich w Twojej subiektywnej opinii :)
2
@AmigoBlancos To nie byłoby w 2008 2009 trypletu. Atletico by wygrało LM. Real awansowały w 2013 do Finału LM. Ghana by wywalczyła Brąz. Ronaldinho grałby w United.
2
@AmigoBlancos
Byłoby źle, pewnie przejąłby nas Jose.
Atleti by wygrało.
Real by wszedł do finału, ale nie dał rady Bayernowi.
4 miejsce ale i tak imponujące osiągnięcie
Jeszcze gorzej niż w punkcie pierwszym
1
@AmigoBlancos W ostatnim pytaniu trochę sobie zrobiłem jaja, ale wydaję mi się, że Ronaldinho by sobie świetnie poradził w Anglii, ale nie aż tak jak w pierwszych 3 sezonach w Barcy.
1
@AmigoBlancos gdyby pewnemu Szwajcarowi nie chciało się zakladac klubu...
1
@AmigoBlancos -na pewno nie doszloby do powstania najlepszej drużyny w historii
-Atletico by go wygrało bo w meczu byli lepsi
-Real trafilby do finalu
-nie zdobylaby medalu mimo wszystko
-Barca Rijkaarda by na tym straciła, a United zyskało
1
@AmigoBlancos
1. Barca nie wygrała by tyle pucharów I pewnie wielu zawodników jakich Pep rozwinął nie wskoczyło by na taki poziom a Eto, Ronaldinho i Deco by dłużej posiedzieli w Barcelonie
2. Atletico by wygrało CL
3. Real by pewnie zagrał w finale z Bayernem
4. Ghana by mogła zdobyć srebro bo nie wierzę, że pokonali by Hiszpanie gdyby nawet awansowali do finału.
5. Barca dalej by tkwiła w bagnie.
1
@AmigoBlancos
1. Nie wiedzielibyśmy, że można tak ładnie grać w piłkę. :D
2. I tak by przegrali, Oblak nie umie w karnych. xD
3. Real finał, ale z Bayernem byłoby w chu... ciężko w tamtym okresie.
4. W półfinale by odpadli, ale myślę, że byłby to w najbliższych latach, a może i nawet dekadach jedyny taki pozytywny wybryk drużyny z Czarnego Lądu.
5. Czarowałby w Anglii. ;D
Kurczę, jakieś błędy mam z La Ramblą, bo dopiero teraz mi powiadomienie przyszło. xD