La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1349 Culés

2

I uja widziałem, człowiek tylko zmarzł na tym balkonie.

0

@Bobo25 Na zachód sie patrzyłeś? Ja się spóźniłem
Jutro też będzie widoczny

0

@barcelonaLM a o czym mowa

5

@barcelonaLM pewnie ze na zachód, jeszcze kierunki umiem określić.

Tyle z jutro ma być wcześniej bliżej 21 godziny, a wtedy jest jeszcze w miarę widno. Może być gorzej z widocznością.
Jak się przeziebie od tego chłodu to @IronSanHybrid będzie miał mnie na sumieniu.

0

@barcelonaLM Ale jutro nie rakieta a same satelity

1

@Encore przelot Falcon 9
@adi7adi8 lepsze to niż nic :p

konto usunięte

1

@Bobo25 On nie ma sumienia :D

1

@ksobi jak większość z nas.

1

@Bobo25 też nie widziałem cholera..

0

@barcelonaLM Skąd info o widoczności jutro? Samej rakiety już nie będzie widać chyba, a tylko linię stralinków.

0

@IronSanHybrid z głową w gwiazdach FB. Ok 22:58 jutro starlinki

0

@barcelonaLM No to tak jak pisałem wyżej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?