La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1070 Culés

4

Lionel Messi przez cztery kolejne lata był jedynym graczem Barcelony, który strzelił bramki w meczach pucharowych na wyjeździe w Lidze Mistrzów.

2

@Messibestplayerintheworld Suarez robi rekord w LM.Szkoda że negatywny.

2

@Messibestplayerintheworld Ten sezon nie jest liczony mam rozumieć?

0

@Danny Gaucho dlatego napisał ,, był"

1

@Nolife1899 Bo w Neapolu Griezmann strzelił.

1

@Coutinho007 No tak, zgadza się :)

1

@Coutinho007 @Nolife1899 Swoją drogą nie jest to nic niezwykłego. Barcelona przez te cztery sezony zdobyła 4 bramki (w sumie to 3, bo jedna to samobój L. Shawa) na wyjeździe w fazie pucharowej LM ^ ^. Kto inny miał tam strzelać, jak tylko cztery bramki zdobyli?

0

@Danny Gaucho To tylko pokazuje jak bardzo w zbroje nasze gwiazdki robią na wyjazdach... :/

2

@Danny Gaucho Szczerze to gdyby nie Griezmann to obstawiał bym MAtSa że strzeli, bo jako jeden z niewielu nie pęka na wyjazdach

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?