La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1787 Culés

konto usunięte

15

Trochę pod prąd jak zawsze, jeżeli Barcelona dostanie dobrą ofertę za Arthura to niech go jak najszybciej sprzeda. Arthur jest przereklamowany, w żadnym wielkim klubie europejskim nie miałby miejsca w składzie. Taki profil piłkarza to Barcelona ma w drugim zespole albo na wypożyczeniu. My potrzebujemy na tej pozycji piłkarza który bedzie grał w pionie, który będzie dynamiczny, który będzie miał liczby w swojej grze, który będzie grał przodem do bramki rywala a nie kółeczko i gra do najbliższego oraz grającego przodem ale do swojego bramkarza. Czasy się zmieniają i futbol się zmienia. Czym szybciej ludzie na górze to zrozumieją tym lepiej dla tego klubu.

0

@Janiama My potrzebujemy przede wszystkim defensywnego pomocnika z dobrą wytrzymałością i odbiorem.

konto usunięte

7

@tobiasson92 Na tą pozycję przecież jest De Jong.

1

@tobiasson92 Dlatego tam powinien grać De Jong, ale rozgrywający jest równie ważny.

0

@Bagsik88 Tylko pytanie ile kasy będziemy mieli na transfery.

13

@Janiama Przereklamowane to są twoje komentarze. Arthur dawał więcej niż Rakitic, Busquets i Vidal razem wzięci.

konto usunięte

1

@Janiama ja to pisze już tutaj od 3 sezonów, że wygrywa się trofea grając do przodu, a nie do tyłu. Zgadzam się z Janiamą, że im szybciej sprzedamy Arthura tym lepiej i oby za dobre pieniądze.

1

@daniel32778 Kiedy dawał więcej niż Ivan, Busquets i Vidal? W pojednynych meczach owszem, ale na dłuższą metę nie było takiego okresu.

2

@tobiasson92 To racja....jeszcze po tym kryzysie, ale nie zmienia to faktu, że rozgrywający jest ważny, a DP mamy. Nie bez powodu np. Slavia nas klepała na Camp Nou. Za Setiena też tak było, żebyś nie napisał, że tak było za EV.

@daniel32778 szczególnie asyst i kluczowych podań dawał więcej.

konto usunięte

0

@Bagsik88 Arthur jest typem piłkarza, który odbiera przeciwnikowi chęć grania w piłkę. Potrafi do znudzenia, ja przetrzymać, a piłkarz przeciwnika bez piłki jest sfrustrowany, a to Arthur potrafi z nim zrobić...

0

@Slazmi On nie jest DP tylko ma być rozgrywającym, a nie jest. Ma mieć kluczowe podania, asysty, a ich nie ma. I też nie jest tak, że w defensywie gra jakoś wybitnie.

0

@daniel32778 W którym meczu dawał więcej niż tych trzech zawodników razem wziętych?

konto usunięte

0

@Bagsik88 Ale jest tym, który zniechęca przeciwnika do gry. Grałem na podwórku z podobnymi (z zachowaniem skali) i to naprawdę był stres wielki, chociaż podwórkowy. Gościu Ci jeździ jak chce, ty co najwyżej możesz go kopać po łydkach...

0

@Slazmi Ale my potrzebujemy na taj pozycji kogoś innego. De Jong gra dobrze, Arthur też, a taka Slavia nas klepie na Camp Nou.

0

@Janiama sprzedać go za dobre pieniądze to znaczy jakie? A kto w jego miejsce z rezerw albo wypożyczenia? Wiem, że piłka to też układy tak jak polityka i raczej ma zagwarantowane minuty ale u Nas widzieliśmy go przede wszystkim w erze Valverde, któremu wystarczał Messi w rozegraniu

konto usunięte

1

@Bagsik88 W pewnym sensie masz rację, ale FDJ i AM to przyszłość, choć brakuje mi tego trzeciego. Z całym szacunkiem do Busiego i Rakiety, ale oni odrywają kupony od przeszłości... Busi drażni mnie nonszalancją i graniem, często, pod publiczkę, Rakieta, zbyt mało gra do przodu, z reguły w bok, do najbliższego. Potrzeba man 3. do środka pola, aby Messi grał bliżej pola karnego przeciwnika, kogoś jak Modrić...

1

@Slazmi "zbyt mało gra do przodu, z reguły w bok, do najbliższego" - to jest o Arthurze? Jak Rakitic był podstawowym zawodnikiem ile dawał asyst....do tego kreował najwięcej sytuacji bramkowych z pomocników w lidze.

Potrzebny jest nam taki Thiago.

konto usunięte

0

@Bagsik88 Naz rację, ale to naprawdę było o Rakiecie, chociaż bardzo go cenię...

0

@Slazmi To Arthur pod tym względem jest jeszcze gorszy.

konto usunięte

0

@Bagsik88 To Twoje zdanie, które szanuję, ale mam inne... Pozdrowienia.

1

@Slazmi Pozdrowienia

konto usunięte

0

@Janiama Uważam, że Arthur jest świetny, ale jeśli faktycznie mielibyśmy kogoś za niego kupić, to kogo? De Bruyne? Nikt inny lepszy nie jest.

0

@mr_robot Chociażby Thiago....jest wielu innych, lepszych.

konto usunięte

0

@Bagsik88 Ale ile ma Thiago... Chodzi o kogoś, kto będzie grał więcej niż 4 lata na najwyższym poziomie

0

@mr_robot Bo Arthur to zapewnia...do poziomu Thiago/Pogby/Verrattiego/De Bryune itd to się nie zbliżył

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?