- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 728 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 728 Culés
8
Neto ma 31 lat i Barcelona chce za niego 20 mln euro? Nie wiem czy dziennikarze są tak oderwani od rzeczywistości czy tez naprawdę działacze tyle oczekują za tego piłkarza. Jeżeli klub dostanie 7 mln może ciut więcej to maks co moga wyciągnąć za tego bramkarza. Zastanówcie się jaki klub potrzebuje w obecnych czasach na tej pozycji za taką kasę takiego piłkarza? Tak samo Coutinho na ten moment nie jest wart więcej niż 40 mln czy też Umtiti więcej niż 30 mln. Kluby stoją nad przepaścią, firmy tak wielkie bez przychodów a mający takich drogich pracowników mogą upadać jedna za drugą. Nikt nie przeprowadzi transferu gotówkowego na poziomie ponad 50 mln euro w tym sezonie. To jest nie możliwe, zwłaszcza gdy ligi nie zostaną rozegrane do konca a LM nie zakończy sezonu.
1
@Janiama
Barca z starszego Bravo dostała wiecej ;)
Pomijam juz to, że to wszystko ploty
5
@Janiama Nawet przy pandemii i słabszej formie Coutinho jest wart więcej niż 40 mln.
0
@Janiama Coutinho jest wart więcej niż 40 baniek. 60-70 spokojnie z Anglii dostaniemy, bo on tam jest ceniony.
2
@SeeleyBooth @LuisSalvano Wart? Rezerwowy piłkarz Bayernu Monachium w dobie gdy kluby obniżyły pensje piłkarzom? Pamietaj że Cou ma kontrakt z Barceloną bardzo wysoki i nie odejdzie za mniejszą pensje a dla każdego klubu to dodatkowy wydatek
6
@MarioVeB! Bravo był pierwszym bramkarzem Barcelony, poszedł do MC i w innym okresie czasu.
1
@Janiama Kto wie, może skusi się na Newcastle. Nowy właściciel może szastać szmalem na starcie. Dla Cou też byłaby to szansa na odbudowanie się.
1
@Janiama no a jak, ja się zdziwię jak za niego wyciągną nawet 15 mln, jeszcze ma renomę z tego sezonu jako niezbyt dobrego bramkarza na nawet bycie rezerwowym w Barcy.
A co do Cou, zobaczymy, Premier League lubi nas zaskakiwać, czyż nie?
2
@Janiama uważam że za Neto dostaniemy nieco więcej, obstawiam gdzieś 10 mln +/- 2 mln. Co do Cou się zgadzam że pójdzie (jeśli będzie transfer) za mniej niż 50 mln. Ale co do tych transakcji na rynku poniżej 50 mln to moim zdaniem takowe beda, pewnie ze mniej niż jeszcze zeszło lato, ale będą, choćby przez klubu które zarobią coś na sprzedaży plus szejki (jak ropa odbije ;) ).
Wszystko zależy też od tego kiedy puszcza kibiców na stadiony, bo jednak z dnia meczowego kluby z topu też zarabiają w sezonie dziesiątki milionów.
0
@Chwytliwy niezbyt dobrego rezerwowego? To żart? W ostatnich latach był uważany za jednego z najlepszych i najpewniejszych bramkarzy La Liga. Jest spokojnie wart blisko 20M i myślę, że kwotę w granicach 18M spokojnie można uzyskać.
0
@LuisSalvano Coutinho, jeśli już zdecyduje się na odejście, to tylko do klubu grającego w Lidze Mistrzów.
0
@cat_r37 No, niezbyt dobrego rezerwowego, przeszłość mnie guzik obchodzi, tutaj w Barcy jest średni, żeby nie powiedzieć słaby.
0
@Chwytliwy rozegrał całe cztery mecze, świetny materiał do analizy. Zwłaszcza, że z Interem był fantastyczny.
0
@cat_r37 Jeden mecz, z czego jak pamiętam reszta meczy była średnia, wiesz , ocenia się na zasadzie tu i teraz, a nie na przeszłości, teraz ja się zdziwię jak dostaniemy za niego takie 15 mln euro.
0
@Chwytliwy jeden fantastyczny mecz i trzy średnie = niezbyt dobry?
0
@cat_r37 No to nie jest dobra nota dla nawet rezerwowego bramkarza, zazwyczaj rezerwowy bramkarz notuje dobre mecze, a Neto wyjątkowo cieniował.