- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 532 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 532 Culés
5
Ciekawe jak to będzie z tym Coutinho bo według mnie to będzie tak, że wróci i go sprzedamy lub wypożyczymy znowu, albo wróci i Setien będzie chciał go odbudować i daję sobię rękę uciąć, że nie odbuduje go z resztą... Czy jest sens odbudowywać 28 letniego piłkarza, który siadł psychicznie jak Jelcz z przebitą oponą i też nie mało zarabia? Według mnie Setien to powinien się bardziej zająć budową młodych zawodników jak Puig, Pedri, Fati, Trincao, Frenkie, Collado, Araujo a nie próbować odbudowywać gościa, który i tak już jest tutaj spalony i na 99% jestem przekonany, że nie odbuduje go, szkoda tracić czasu na takie coś i należy pomyśleć już o przyszłości bo trzon to zawodnicy po 30.
3
@Coutinho007 przypominam, że Coutinho brakuje kilkunastu spotkań by klub musiał zapłacić za niego kolejne 20M. To powinno zamknąć temat. Oby projekt nowego Newcastle przekonał Brazylijczyka.
0
@cat_r37 Ta szkoda, że mieliśmy takiego pecha z tym transferem i nikt nie przewidział tego, że tak się to potoczy u nas, gdyby ktoś 2 lata temu napisał, że tak to będzie wyglądać to pewnie by się kazali ludzie takiej osobie "klepnąć w czoło"
0
@Coutinho007 ja akurat miałem bardzo wiele obaw w kontekście Coutinho. Choć spodziewałem się, że akurat na skrzydle sobie jakoś poradzi. No wyszło jeszcze gorzej... Ale o ile Coutinho można luźno wypożyczyć na kolejny sezon tak co z Dembele? Jego kontrakt wygasa w 2022...
0
@cat_r37 Pozostaje modlitwa żeby odpalił i ominęły go urazy jak zawsze... Ja się bardzo np cieszyłem, że Brazylijczyk przyjdzie i da nam wiele radości z Dembele miałem lekkie obawy ale liczyłem, że się rozwinie i będzie crackiem i nie przypuszczałem, że oba te transfery aż tak źle się skończą i że jeden 3/4 będzie na L4 a drugi błąkał się po wypożyczeniach po nieudanym pół roku.
1
@Coutinho007 z trójki dembe, grizz Cou najbardziej na niego liczyłem... No cóż.
1
@Coutinho007 niektórzy byli mądrzejsi od zarządu i wiedzieli od dawna że ten transfer to błąd bo wiedzieli jak gra Coutinho. Jestem tego przykładem, chociaż muszę przyznać że dałem się oczarować tej sadze transferowej... Coutinho zawsze był himeryczny i nie miał konkretnej pozycji na boisku, ale specjaliści na LR się chu... Na piłce znają a zarząd kupił co drogie