La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1450 Culés

12

Smutna wiadomość :( Paprykarz Szczeciński kiedyś był pycha, ale teraz to już nie to samo niestety :/
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/04/normal/pxQjXoFPDl6ZC3DWvBotVVgHp9Ed5xYR.png

1

@IronSanHybrid moje miasto, mój paprykarz.

2

@IronSanHybrid Rzeczywiście smutna wiadomość, ale wieku i tak zacnego dożył. A paprykarz szczeciński jest ciągle niezły, nie jadam często, ale raz na jakiś czas sie zdarzy.

1

@Stoiczkow Moim i nie tylko moim zdaniem smak się pogorszył :D Ale czasem się zje :D

3

@IronSanHybrid pewnie ze się pogorszył, tyle że kiedyś był świetny a teraz niezły. Poza tym kiedyś był jeden paprykarz szczecinski, teraz jest przynajmniej kilku producentów i różnią się one smakami dość znacznie.

2

@IronSanHybrid Ja ostatnio dostałem zjebki od narzeczonej, że nigdy w życiu nie jadłem :D Nie mogła uwierzyć

2

@Bykunn Ale to już do sklepu po paprykarz szczeciński !!!!

2

@IronSanHybrid I tak mam potem iść do Biedry może się skuszę :D

1

@Bykunn Weź nie kupuj w Biedrze bo nie za dobry mają :P

1

@IronSanHybrid O dobra słuszna uwaga :D Jak mam kupić pierwszy raz to trzeba zrobić tak żeby się nie zrazić

0

@Bykunn Dokładnie :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?