La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1594 Culés

1

Tak swoją drogą odnośnie Coutinho w linii pomocy, znalazłem artykuł sprzed roku, gdzie pojawiła się taka statystyka; "W ciągu trzech sezonów Klopp ustawiał Brazylijczyka za napastnikami ponad dwudziestokrotnie. Wygrał tylko 22% spośród tych spotkań.". Wnioski wyciągnijcie sami.

1

@Veb1233 nie popieram coutinho w lini pomocy, ale wyciąganie wniosków z czegoś takiego to też nie jest najlepszy pomysł.

0

@busquets5 Dlaczego?

2

@Veb1233 bo zapewne na te przegrane złożyło się wiele czynników,a nie sam fakt że cou grał na pozycji pomocnika. To tylko sucha statystyka, a przecież równie dobrze Brazylijczyk mógł zagrac fenomenalny mecz, a zawinił ktoś inny. Ja nie twierdzę, że on jest materiałem na pomocnika w tej drużynie, chociaż na pewno ma potencjał, ale też nie jestem fanem siania takiej propagandy na podstawie jednej statystki.

0

@busquets5 Ale to może nie jest przypadek, że gdy grał jako pomocnik jego drużyna miała taki, a nie inny procent wygranych, a nagle gdy został przestawiony wyżej, to drużyna zaczeła osiągać znacznie lepsze wyniki i sam Coutinho miał lepsze liczby. Tym bardziej, że dwadzieścia spotkań to jest dosyć duża liczba. I skoro sam Klopp na początku wystawiał go w pomocy i po jakimś czasie nagle zaczął wystawiać go na skrzydle i jego drużyna z 22% wygranych, nagle zaczeła mieć 64%, to może o czymś świadczyć.

konto usunięte

0

@Veb1233
Takie statystyki pokazuja, że nie pomógł w wygranej ,ale nie jest winny porażek

0

@MarioVeB! Ja nie twierdzę, że przegrali tylko i wyłącznie przez niego. Co nie zmienia faktu, że gdy został przestawiony wyżej, to sam Cou zaczął mieć lepsze liczby i Liverpool zaczął osiągać znacznie lepsze rezultaty. I skoro sam Klopp, który jest tutaj ubóstwiany doszedł do wniosku, że miejsce Coutinho nie jest w pomocy, to coś chyba jest na rzeczy. Zresztą chyba nawet pojawiła się kiedyś wypowiedź Kloppa gdy Phil odszedł do Barcelony, że Coutinho to nie jest środkowy pomocnik. On byłby niezłą 10 w Barcelonie, tylko problem jest taki, że aktualnie mamy tam pewnego Argentyńczyka, który jest najlepszą 10 w historii.

0

@Veb1233 sam sobie przeczysz. Podajesz statystyke o tym, jak slabo wypada zespol, gdy Coutinho gra za napastnikami, a potem mowisz, ze bylby niezla 10. Nie wiem czy wiesz, ale 10 gra za napastnikami, i statystyka ktora podales uwzglednia mecze, w ktorych Coutinho gral i jako 10, i troche glebiej. ;)

0

@YoNoEntiendoNada Jeśli grałby w formacji 4-2-3-1 to grałby w linii z skrzydłowi i byłby przed nim tylko napastnik.

konto usunięte

0

@Veb1233 Za to we wszystkich meczach w Barcelonie w pomocy grał świetnie i wysoko wygrywaliśmy.

0

@mr_robot We wszystkich czyli ilu? Ja pamiętam mecz z beznadziejną Huescą, bodajże PSV i mecz na wyjeździe z Sevillą w Pucharze Króla przegraliśmy i po jego stracie padła bramka dla Sevilli.

konto usunięte

0

@Veb1233 Z Sevillą o jakim dokładnie meczu mówisz? O tym? https://www.transfermarkt.pl/sevilla-fc_fc-barcelona/index/spielbericht/3148381
Bo tu nie grał. A jeśli grał tylko w tamtych w pomocy i grał dobrze i wygraliśmy wysoko, to znaczy, że może dalej grać w pomocy.

Edit W sensie w tym meczu z Sevillą nie grał od początku, tylko wszedł w 63' za Malcoma.

0

@mr_robot Dokładnie o tym meczu mówię. Grał w środku pola, zagrał słabo i 14 minut po jego wejściu, po jego stracie, padła bramka dla Sevilli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?