La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1551 Culés

konto usunięte

1

Karol: Przecież Małysz zdobędzie dla Was złoto. On połknie Hannawalda i Schmitta.
Alina: Pojedziemy, ale pod warunkiem, że Małysz tu przyjedzie i zrobi za nas świąteczne porządki. No, albo Hannawald.
Karol: Nie będzie mi Niemiec porządkował domu!

Karol: Tadek, uruchamiamy plan B.
Tadek: Żeby nam tylko alfabetu starczyło...

(Tadek wsypuje śnieg do garnka).
Karol: Co Ty wyprawiasz?
Tadek: Przynajmniej będzie woda. Człowiek może przeżyć bez jedzenia, ale nie przeżyje bez picia.
Karol: Pamiętam, że to samo mówił Kurski jak otwierał pół litra.

1

@Hiacynk wczoraj oglądałem mecz derbowy z rodzinką i bawiliśmy się przednio

konto usunięte

2

@Encore Najlepszy odcinek. Śmiałem się z tego:

Tadek: Karol, a jak tam (na meczu) będzie jakaś burda? Wiesz, Ci kibice to się bez przerwy biją.
Karol: A co Ty boisz się?
Tadek: Wiesz, ja nie, ale ten Twój dyrektor.
Karol: To zrobimy tak. Jakby tam była jakaś burda, to ja podejdę do pierwszego z brzegu policjanta i powiem mu co i jak. Że ja, Ty i marszałek jesteśmy tutaj przypadkiem i żeby nas nie bili. xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?