- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 910 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 910 Culés
7
Barcelona wkroczyła do walki o Sancho. [Bild]
0
@BarcaInfo transfer Sancho chyba wyklucza powrót Neyamra
2
@Cvzx Myślę, że to oczywista kwestia.
1
@BarcaInfo a źródło ogólnie dobre ?
11
@Cvzx obecna sytuacja raczej wyklucza transfer Sancho.
0
@BarcaInfo Jeśli to prawda to exstra!
0
@BarcaInfo Raczej bez szans.
1
@BarcaInfo Wiadomo, że raczej nie będzie na to pieniędzy, ale jakie jest Twoje zdanie na ten temat? Sancho jednak częściej gra na prawym skrzydle i w dodatku to Anglik, a oni raczej nie pchają się do Hiszpanii. Z drugiej strony jednak niektórzy uważają, że ma talent pokroju Mbappe, jest 2 lata młodszy i gra w lepszej lidze.
2
@Konias4318 Widziałbym go w Barcelonie, ale nie jeszcze teraz tylko za 2-3 lata. Nam bardziej potrzeba typowo lewo skrzydłowego, a na prawą stronę przychodzi Trincão.
0
@BarcaInfo Pytanie co dalej? Szykuje się czwarty sezon z rzędu bez lewego skrzydła?
3
@Konias4318 Trzeba kogoś sprowadzić. Lautaro Martínez nie powinien być głównym celem tylko właśnie klasowy lewo skrzydłowy. Marzy mi się powrót Neymara, ale ciężki temat.
0
@BarcaInfo Neymar na 99% impossible. O tyle gorzej, że nawet o nikim się nie mówi na tę pozycję.
0
@BarcaInfo Dembele naszym transferem lewoskrzydłowego.
XD
0
@BarcaInfo ciekawi mniej na jakiej podstawie ktoś to tak ubrał w słowa. Bartomeu wysłał list z pogróżkami do United czy Liverpoolu czy na jakiejś grupie whatsupowej Bartek wysłał gifa z rycerzami i dał dopisek, że przeleje ostatnią krople krwi za Sancho.
Estetyczniej wygladalo by to jakby ktoś napisał, że Barcelona zainteresowana jest usługami piłkarza.., albo Barcelona uważa, że dany zawodnik profilem pasuje do zespołu.
0
@BarcaInfo
Mamy Dembele na lewe skrzydło, jeżeli sobie chłopak teraz poukłada w głowie to nie jest nam teoretycznie nikt więcej potrzebny. Ale wiadomo jak to jest z nim... ;)
1
@BarcaInfo Trzymamy kciuki, aby udało się sprowadzić Neya :)
0
@LuisSalvano Za 14 dni będzie wszytko wiadomo.
0
@Szicek10 czemu za 14 ?
1
@Messibestplayerintheworld Gość teraz będzie codziennie tym spamił. Chodzi jemu o to, że sezon się zakończył, więc Neymar teoretycznie ma teraz te 15 dni na skorzystanie z Prawa Webstera. Tylko nie wiem, czy to na 100% liczy się od wczoraj, czy od ogłoszenia zakończenia LM (bo w tych rozgrywkach teoretycznie nadal są w grze).
0
@LuisSalvano To na nazywasz spamem?