La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 926 Culés

konto usunięte

4

na ten moment jak kogoś kupować na lewą strone to Sancho > Neymar

konto usunięte

2

@Lord_Vader No to bez wątpienia, nie ponosi urazów, raczej poza boiskiem lepiej się prowadzi niż Neymar i po raz drugi wykręca genialne statystki, wszak double double wykręcać to jest sztuka już w wieku 20 lat na poziomie Bundesligi.

konto usunięte

9

@Chwytliwy Jak nawet przybrany stary Neymara mówi,że lepszy jest Sancho,to nie ma co więcej dyskutować.

1

@Lord_Vader na lewą stronę to zdecydowanie Neymar>Sancho
Anglik gra na prawej stronie i nie wiadomo czy na naszym lewym skrzydle by się odnalazł

1

@Messibestplayerintheworld Jasne, że by się odnalazł. Sancho notował wiele występów po lewej stronie boiska i wyglądał tam świetnie.

0

@ViscaBarca123 skoro tak to również jestem za jego przyjściem :)

1

@Lord_Vader
Jeżeli faktycznie klub nie ma funduszy na pozyskanie Neymara a PSG dalej gra w zaparte z nami to jasne, że Sancho wydaje się lepszą opcją. Lubię Sancho no ale gdyby mi dali wybór to bym w sumie i tak wybrał Neymara.

konto usunięte

1

@Messibestplayerintheworld Sancho praktycznie cały obecny sezon gra po lewej stronie boiska i tam wygląda właściwie najlepiej, aczkolwiek wsadzenie go na prawe w razie awarii to także dobry krok.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?