La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1161 Culés

0

Zastanawia mnie jedna sprawa ;
Dlaczego Dembele nie wypowiada się w żadnej sprawie, tak jak by nie było gościa w tym klubie. Na jego miejscu sporo bym robił medialnie by pomimo kontuzji odzyskać zaufanie klubu. Nie wiem nawet głupi filmik z treningu, cokolwiek. Chętnie bym się dowiedział co u niego słychać :D

1

@monsterrize Dembele właśnie zrobił najlepsze co mógł zrobić. Gdyby był aktywny to tym bardziej byłby hejt, że udziela się w social mediach zamiast pracować.

0

@cat_r37
No ale chodzi mi bardziej o film przedstawiający, że robi coś w kierunku wrócenia do formy i do gry w zespole. Ludzie też by to pozytywnie odebrali, że ma chęci i ciężko pracuje. Nie wiem może się mylę, ale przez to, że od długiego czasu jest o nim cicho, to zapomniałem przez pewien moment, że jest graczem Barcelony :P

1

@monsterrize no i dobrze, niech się przypomina na boisku! Jeden filmik nic nie zmieni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?