La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1321 Culés

5

A fajnie się stanie, jak naszym letnim transferem będzie powrót Dembele do formy i zdrowia. To musi się udać, jeśli Francuz chce odnieść sukces w Barcelonie, bo kolejnej szansy już nie będzie. Bardzo chciałbym, aby chłopaka omijały kontuzje, a Kike mógł w pełni wykorzystać talent zawodnika, który zdecydowanie pasuje do jego taktyki. Oby się udało, bo Dembele w formie to powiew świeżości i szybkości w grze, której ostatnio Barcelonie brakowało.

konto usunięte

0

@Pilka_jest_okragla nie żeby coś ale zimowym transferem też miałbyc jego powrót a tu trzeba było braithwaita kupować :)

1

@Pilka_jest_okragla Ja podziękuję za taki mega transfer. On już miał swoje szanse i jest niewypałem.

0

@Pilka_jest_okragla Jestem za jeszcze jedną szansą dla niego, bo to piłkarz, który ma ogromny potencjał, a aktualnie ma jedynie 23 lata. Jednak mimo wszystko to powinna byc już ostatnia szansa, nieważne czy nie uda się ze względu na kontuzją czy występy na boisku. Jak nie wyjdzie to trzeba odzyskać z niego jak najwięcej i tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?