- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1724 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1724 Culés
25
Joachim Brudziński, szef kampanii wyborczej PAD, wyzwał Szymona Hołownię na debatę z aktualnym prezydentem RP. Hołownia wyzwanie przyjął, ale sztab Andrzeja Dudy narobił w portki i sprawę nieudolnie obrócił w żart...
17
@macio_944 Niczego lepszego się po nich nie spodziewałem.
1
@macio_944 Debata tylko z jednym, wybranym kandydatem na podstawie sondaży, które często okazywały się bardzo nietrafione jest faworyzowaniem tego kandydata na tle innych. Szczególnie, że pomiędzy oponentami Pana prezydenta są bardzo niewielkie różnice według różnych sondażowni.
13
@Stoiczkow To inna sprawa. Tutaj chodzi o to, że Brudziński mało mądrze chciał zrobić z Hołownią debatę, Hołownia o dziwo przyjął (za co szacunek), a Brudziński teraz się tego wypiera. Mało profesjonalne i mądre. Ale tak jak @Chakalaka powiedział: raczej niczego lepszego nie można się po Nich spodziewać.
1
@macio_944 żeby pojedynkować się z Prokopem, najpierw musiałby zrewanżować się z Cejrowskim
0
@macio_944 No cóż. Niestety do poziomu wiarygodności różnego typu deklaracji politycznych już zdążyłem się przyzwyczaic.
5
@ToWinaSedziego Jak dla mnie priorytetem byłby pojedynek kandydat na prezydenta vs. obecny prezydent niż kandydat na prezydenta vs. celebryta. No ale ludzie różne mają priorytety.
1
@macio_944 Celebryta, a obecnie kandydat na prezydenta widocznie zauważył, że misja odebrania elektoratu Dudzie spaliła na panewce, a w skutkach zabrała elektorat Kidawie? Dlatego próbuje przypuścić ostatni szturm, a sztab Dudusia najwidoczniej to rozumie.
1
@ToWinaSedziego No nie. Sztab Dudusia nie do końca to rozumie. Mam wrażenie, że generalnie sztab Dudusia i sztab generalnie całej partii PiSu mało rzeczy kuma. Skoro są tacy pewni, to niech idą na wymianę ciosów, a nie podśmiewają się nieudolnie w sołszyl midjach z tego co kandydat na prezydenta pisze. Niech pokażą, że są profesjonalni. Bo takimi zagrywkami jedynie wzbudzają śmiech i politowanie, przynajmniej u niektórych. Ale zapomniałem... gorszy sort, to wiadomo że ich głosy nie są ważne :)
0
@macio_944 Jeżeli oni nie rozumieją, to sztaby pozostałych kandydatów tym bardziej, ponieważ na chwile obecną nie ma żadnego realnego kontrkandydata. A sztuczny twór TVN który miał iść drogą Kukiza i wnosić nową jakość do polityki, już nie wytrzymał i wpisał się w obecne trendy nazywając PIS złodziejami :D
1
@ToWinaSedziego
Ach, zawsze mnie rozpieprza stwierdzenie "sztuczny twór TVN" podczas gdy Duda to w sumie sztuczny twór Jarka, by mieć kogoś z ładną buzią. Ten "sztuczny twór" przewyższa Dudę o kilka długości jeśli bierzemy pod uwagę rozumienie wielu tematów związanych z krajem i przede wszystkim: decyzyjność. Dudzie wystarczy dać kartkę i długopis. To jest nasz prezydent w całej swojej krasie. Bardzo chciałbym zobaczyć rozmowę Duda vs. Hołownia. Bo coś mi się zdaje, że Duda wypadłby po prostu blado.
PS:
"wpisał się w obecne trendy nazywając PIS złodziejami"
No i w sumie tutaj ma rację :)
0
@macio_944 To bardzo odważne, a zarazem nieroztropne i naiwne oceniać i porównywać prezydenta wraz z kandydatem który poza akcjami w internecie nic jeszcze nie pokazał :)
Btw naprawdę bierzesz go na poważnie jako kandydata na prezydenta?
1
@ToWinaSedziego
Oceniam Go na podstawie tego co mówi i robi. Jak inaczej mam Go oceniać? Duda w sumie może se robić teraz kampanię, nikt mu tego nie zabroni. Może więcej. A reszta no tak nie bardzo. Więc co ma Hołownia pokazać? Pokazuje tyle co może. Spotykał się z różnymi ludźmi, wypowiada się na różne ważne tematy, udziela się w różnych rozmowach. Co jeszcze ma zrobić? Szczególnie w tym momencie? Bo w sumie to nie wiem :)
Biorę Go na poważnie, że mógłby być dobrym prezydentem. Ale i tak wiadomym jest, że Duda wygra. Tak czy siak, bardzo Hołowni kibicuję i chciałbym by napsuł trochę krwi Dudzie w tej nierównej walce.
0
@macio_944 Oceniasz go zatem bardzo powierzchownie ponieważ poza mówieniem nie nie zrobił, a krew napsuł może jedynie KO odbierając im poparcie.
Jeżeli nie wierzysz że jest tworem TVN to pomyśl dlaczego w rocznice katastrofy "niezależne" media jak TVN czy Polsat rzuciły się na Kaczyńskiego, że ten odwiedził Powązki, a słowem nie wspomniały o Hołowni który zrobił to samo.
1
@ToWinaSedziego
Już kilka miesięcy temu była mowa, aby Duda nie brał udziału w debatach bo zostanie rozjechany. I tak jest, ze nie bierze udziału, bo wypominaliby mu kolesiostwo (decyzja u ułaskawieniu kolegi), nie dotrzymanie obietnic i brak honoru - frankowicze, kwota wolna od podatku, powoływanie PZPRowskich kacyków do TK, nagminne łamanie konstytucji. Po prostu bo go rozjechali.
- wystarczyłoby jedno pytanie czy można ułaskawic embrion i Duda leży.